Kapcsolatfelvétel

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #36989 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

Kedves tamher!
Összetévesztetted oldalunkat egy másik "németországimagyarok" weboldallal ahol tényleg lehet apróhirdetést feladni a fórumon (sőt, szinte kizárólag abból áll a fórumuk :chuckle: ), (természetesen a bejegyzések 99%-ánál, különböző okok miatt törölve is vannak a hirdető adatai) hát ez milyen hasznos :laugh: és ott jelentkeznek is a hirdetésekre a bohócok, akik bőszen írogatják is az e-mail címűket (többnyire további információt kérve :) ) és a napokban "büszkélkedtek", hogy mekkora, óriási, :chuckle: havi forgalmat értek már el.
Na, tessék ezt a szemétdombot megkeresni vagy feladni egy hirdetést nálunk , esetleg partnerünknél a Német apró oldalon!
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja #37629 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

"hello szeretnénk kimenni barátnömel januárban vagy februárban a hariboba melozni de most ha jol halotuk szigoritotak valamit a külföldre járo munkásokal kapcsolatban nem tudsz eröl valamit?"
"Külföldre járó munkások"? :woohoo:
Ilyet sem hallottam még de a lényeg, hogy a várható szigorításokról itt olvashatsz: Németország hamarosan szigorít
Leglényegesebb eleme, hogy 6 hónap sikertelen "munkakeresés" után lehet majd hazahúzni!
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37630 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

"Kérem bővebb tájékoztatását a meghirdetett koppenhágai asztalos-parkettázó munkával kapcsolatban. A képzettségem épületasztalos, de jártas vagyok a parkettázásban.B kategóriás jogosítvánnyal, saját autóval rendelkezem. Telefonszámom : xxxxxxx . Tisztelettel xxxx Zsolt"

Hol? Melyik értelmi fogyatékos által szerkesztett weboldalon vagy milyen médiából veszitek ezt a baromságot, hogy amikor egy munkaadó azt kéri álláshirdetésében, hogy fényképes önéletrajzzal jelentkezzetek egy e-mail címen akkor (is) további illetve bővebb tájékoztatást, információt kell kérni? Hol? Hol? Hol? :hyper:
Mindegy. Felejtsd is el és figyelj! 2014-et írunk és ha a hirdető fényképes önéletrajzot kér akkor azt küldjetek ne további információt kérjetek mert ennél a hirdetésnél pl. konkrétan tudom, hogy volt vagy 200 jelentkező 3 nap alatt és vagy 10%-a további információt kért és gondolhatod mennyire foglalkozott velük a hirdető! Majd ha komolyak a szándékaid, jelentkezz újra, ahogy a hirdető kérte! Addig is további jó bohóckodást neked is és az összes többi bohócnak!!!
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37631 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

"Üdvözlöm, a munka iránt érdeklődnék, egy héten hány napot lehet dolgozni?, hány emberre van szükség?, mikor lenne az autóval rendelkezünk. Várom mielőbbi visszajelzésüket.Köszönöm."

Egy héten maximum 7 napot lehet dolgozni :laugh: A hirdetőnél 5 napot.
4 emberre van szükség de ez Önt ("jelentkezését") mennyiben érinti? :woohoo:
A "mikor lenne az autóval rendelkezünk"-et pedig passzolom :laugh:

Szóval, hülyébbnél-hülyébb kérdések de legalább értelmesen kéne (tudni) leírni de inkább azt sem! OK? ;)
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja #37632 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

"Azt szeretném kérdezni, hogy gazdasági társaság munkaerő kölcsönzési tevékenységének mi a feltétele? Pl /engedély, amit csak akkor kaphat meg a cég, ha letétbe helyez bizonyos összeget, irodahelyiség, szakértelem bizonyítása---- felsoroltam pár tételt, ami Mo.-n szükséges.Privátban kérnék választ.Köszönöm.Üdv: Éva"

Woooowww :clap: Új munkaerőközvetítéssel foglalkozó német cég jelenik meg hamarosan a már meglévő kb. 200 000 mellett? Komolynak és ígéretesnek tűnik már így az indulásból megítélve is! :laugh:
Amúgy ilyesmi, igen. A többit a cégalapítással megbízott cégtől, ügyvédtől megkérdezheti (privátban is) gondolom.
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37633 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kapcsolatfelvétel

"Sziasztok! Keresek egy olyan személyt,aki tudna nekem jogi kérdésekben segíteni."

Ez az ügyvéd (Rechtsanwalt). Remélem segítettem. ;) További kellemes keres(tet)ést!
Téma zárolva.