Ausztriai munka

Több
12 éve 1 hónapja #14286 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Ausztriai munka

Kedves DCT !
Ahogy olvasgattam, ez a Németországi kényszer GbR kalsszikus esete Ausztriára vetítve. Nincs anyagköltség, kapsz munkát, de nem alkalmaznak csak vállalkozóként.
Tévedek????

én még vállalkozóként nem dolgoztam kölföldön nyelvtudásom nincs de azt mondta nem kell.

Ausztriában van egy BUAK névre hallgató szervezet, aki szereti az építkezéseken dolgozó emberkéket különböző kérdésekkel zaklatni. Ugymint: mióta dolgozol kint, milyen titulusban, mennyit keresel, igazold a megkapott fizetésed, stb.
Hogyan szeretnél ezekre válaszolni vállalkozóként, ha nem érted . Nem fog magyarul kérdezni.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #14352 Írta: vighzsolti73
vighzsolti73 válaszolt a következő témában: Ausztriai munka

Én annyit tudok erről a kifizetésről, hogy ha a bevállalt munka(jelen esetben egy 4 fős brigádnál 5-600nm felület szigetelése,hálózása glettelése) kész van kb. a munka 75%-a akkor van előleg ami számlázás után másfél két hét után fizet ki.Anyagot állót biztosit csak kéziszerszám kell.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #26811 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ausztriai munka

Aki Ausztriában (is) gondolkodik feltétlen nézzen szét ausztriai állások oldalunkon, ahol a legkeresettebb munkák álláshirdetéseit gyűjtöttük egy csokorba. Természetesen az itt található hirdetéseket folyamatosan frissítjük! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!