OKJ végzettséggel Németországban

Több
11 éve 9 hónapja #22364 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

Berlingo! megkérdezhetem, hogy te hol végezted a szülésznői iskolát?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22366 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

Illetve azon gondolkodom, hogy nekem a 3 éves képzéssel van összesen 3000 órám. S ez három év alatt volt s én is 2009-ben végeztem.
De van egy olyan fórum hogy ápolónői végzettség honosítása, ott tudsz olvasni ebben a témában!

De hol volt még akkor két éves képzés?
Illetve, hogy te dolgozol azóta? Van benne elég gyakorlatod, hogy bemered vállalni azt hogy szabadúszó bába legyél?

Bocsánat, hogy hirtelen ennyi kérdésem van! csak érdekel, hogy te hogy oldod meg, vagy hogy müködik nálad ez a dolog!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22375 Írta: Berlin_Go
Berlin_Go válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

Pécsen végeztem, az utsó OKJ-s szülésznő osztályban; és ez már akkor volt, amikor harmonizálták a képzéseket, tehát elméletileg mennie kell(ene)
Én úgy emlékszem, csak szülőszoba-gyakorlatból volt 2 000 óra. De nem nálam van a gyakorlati naplóm; ill. megnézem az indexemet is.

nem teljesen független leszek, hanem egy születésházba megyek, szóval ott is még be kell tanuljak!

Az ápolónős fórumot mindjárt megnézem!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22381 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

mahlzeit írta: A te ervrendszered szerint, minden gorog-spanyol-olasz kozgazdasz is mind ertektelen ugye..?

Igen! Egy országon mindig meglátszik, hogy a közgazdászok, hogyan kezelik a gazdaságot! Természetesen, biztosan van kivétel, s ez nem kétséges, de nagyvonalakban ez stimmel minden területen! A jó bankárok nem viszik csődbe a bankot, a jó szatalosnak annyi a munkája, hogy nem lát ki belőle, s a jó pedagógus kezéből, eszes, életrevaló diákok kerülnek az éltebe! A jó kereskedőnek mindig van piaca, annak ellenére, hogy a multikkal áll harcban és bizony a jó közgazdáaszok nem csinálnak a magyar gazdaságból trágyadombot!
Azért kiváncsi vagyok egy két ellenérvre, noha meg vagyok ról győződve, hogy hamarosan valamilyen orbáni ripacskodás lesz ennek a vége! Ő nyiltakozta pár napja TV-ben (otthon voltam 3 hétig!) hogy 10 év múlva Mo. lesz "Európa húzó erőforrása"..... hiába, az az ember nagyon értheti a dolgokat s valamit tudhat amiről nekünk gőzünk sincs... csak hát nem mindegy az ha az okos hülyéskedik, vagy ha hülye okoskodik!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22383 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

Hát nem tudom, biztos nektek más volt a képzés még , de nekem a három év alatt volt 3000 órá, mindennel összesen( s baromi zsúfolt volt)

Legyen sikered!!!! S gyorsan el tudd intézni a papírokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22394 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: OKJ végzettséggel Németországban

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: A te ervrendszered szerint, minden gorog-spanyol-olasz kozgazdasz is mind ertektelen ugye..?

Igen! Egy országon mindig meglátszik, hogy a közgazdászok, hogyan kezelik a gazdaságot! Természetesen, biztosan van kivétel, s ez nem kétséges, de nagyvonalakban ez stimmel minden területen! A jó bankárok nem viszik csődbe a bankot, a jó szatalosnak annyi a munkája, hogy nem lát ki belőle, s a jó pedagógus kezéből, eszes, életrevaló diákok kerülnek az éltebe! A jó kereskedőnek mindig van piaca, annak ellenére, hogy a multikkal áll harcban és bizony a jó közgazdáaszok nem csinálnak a magyar gazdaságból trágyadombot!
Azért kiváncsi vagyok egy két ellenérvre, noha meg vagyok ról győződve, hogy hamarosan valamilyen orbáni ripacskodás lesz ennek a vége! Ő nyiltakozta pár napja TV-ben (otthon voltam 3 hétig!) hogy 10 év múlva Mo. lesz "Európa húzó erőforrása"..... hiába, az az ember nagyon értheti a dolgokat s valamit tudhat amiről nekünk gőzünk sincs... csak hát nem mindegy az ha az okos hülyéskedik, vagy ha hülye okoskodik!

Azt felejted el, hogy MO.-on az "orszagiranyito kozgazdaszok" celja nem az orszag gazdasaganak felviragoztatasa, hanem a megfelelo penzcsapok elhelyezese. Te egy tragyadombot latsz, ok meg csapokat amibol a penz folyik, nekik!:)
Nemzetgazdasagi szinten otthon csak ilyen politikai emberek vannak. Ettol meg a kepzes es tudas jo, csak a te/mi celjaink meg az ovek nem egyfele mutatnak. De masreszrol a kozgazdaszok legnagyobb tobbsege nem allamiranyitasban dolgozik..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!