iPad 3 internet

Több
10 éve 10 hónapja #30822 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: iPad 3 internet

Köszi, AIRLAC.
Egyelőre nem találom a SIM kártya helyet - lehet, hogy az enyemben nincs is?
Ahogy olvashatók, úgy tűnik, hogy WI-FI kapcsolatra lesz szükségem.
Lehet rá tenni mobil előfizetést is, csak nem tudom meg, hogy hogy.

DECO-nak: igen, kavarog a fejemben sok minden ezzel kapcsolatban, jól látod. Azért is kérdeztem. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #30824 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: iPad 3 internet

Wi-fit biztos tud. Ha mindenkeppen mobil kell, csekkold, hogy van.e benne 3G vagy 4G. Valaki emlitette, hogy nem normál sim kell bele. Választasz egy szolgáltatót, bemész hozzájuk és szerintem eleve van micro sim-es csomagjuk vagy max. nehany perc alatt "legyartjak" a micro sim-et.
Ha nagyon kell a mobil de csak wifis a pad akkor meg kell vele osztani a telefon mobilnetjét. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #30834 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: iPad 3 internet

kirschblute írta: DECO-nak: igen, kavarog a fejemben sok minden ezzel kapcsolatban, jól látod. Azért is kérdeztem.

Szakmai oldalról igazunk van, csak én nem akartalak mindjárt ennyire mélyében telebombázni a megoldásokkal! Ma már majdnem a csapból is jön az internet igy nehéz dolga van az embernek a pontosan megfelelöt megtalálni! Nekem speciel, a telefonomon is van internet (samsung) de ahogy emlitettem egy-két repülöjáraton és néhány google keresésen kivül nem használtam. Póbáltam pl magyar TV-t is nézni. Megy szuperül, csak nagyitó kell hozzá......Kis idö után az embernek teleszalad a tornarucija ezzel!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #30837 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: iPad 3 internet

Köszi, mindenkinek.
Azért kérdeztem, mert úgy tűnik, hogy csak WI-FI -vel megy a net, és nem tudom, hogy milyen házba kerülök majd? Azt hallottam ugyanis, hogy a németeknél nem olyan elterjedt a wifi használata. Persze, lehet, hogy hülyeséget mondott az illető, nem tudom. Szóval, azt szeretnem kideríteni, hogy ha tényleg olyan házba kerülök, ahol egy 90 éves néni lakik egyedül és nincs nete, akkor mit tegyek, hogy nekem legyen? És először azt hittem, hogy a mobilstick úgy működik, mint egy router. (Doboz-doboz... :) )
Elvileg tudja a 4G-t, de azt a hazai szolgáltatók nem támogatják, csak Amerikában érhető el, ha jók az értesüléseim. Viszont akkor gondolom, hogy a 3 G menni fog.
Nekem is Samsung telefonom van, van rajta net is, de gondolom, Nemet o-ban újat kell vennem. Ott nem szeretnek netes telefont, csak az iPad-ra szeretnek netet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!