Magyarország hívása

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32332 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

keeek írta: Meg orultem is a vezetekesnek, mert tudtam, h arrol olcson hivhatok majd haza. Tevedtem, mert le vannak tiltva az emlitett elohivoszamok. Igy jartam, majd ha lehet masik ceget valasztok. pont.


Pontosan erről beszélek! Ez is jogtalan, s léphetsz ellene! Először is köteleznek, hogy az adott szolgáltatót vedd át, majd korlátozzák a szolgáltatást ? Na ne! Persze ha lehet fát is vágni a hátadon és minden eltürsz, akkor legyen! Én a telefont lemondanám. Ezért meg nem tudna felmondani, mert olyan pert varrnék a nyakába, hogy még az ükanyját is elátkozná! Ez itt egy szabad piac és nem diktatúra! (Orvost is válszthatsz, nehogy más telefon szolgáltató kötelező legyen!) Az meg nagyon nem érdekel, hogy elveszne a száma, vagy hasonló! Kapna újat! Egyébként a szám megtartás is működik, ha más szolgáltatóhoz mész!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gaborka1
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32335 Írta: gaborka1
gaborka1 válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

hali! ha valaki nem zárkózik el az alternatív telefonálási módtól, tanulmányozza az alábbi linket:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

én használom már régóta, stabilan működik!
még az o2 csökkentett (64k) vonalán is!
ha mégsem elegendő, megy a callback, akkor közvetlenül kapcsolja össze a két felet.
van kliens windows-ra, android-ra és ios-re is.
sehr gut!
hajrá!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!