Magyarország hívása

Több
10 éve 9 hónapja #32159 Írta: zitafi
zitafi válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

Sziasztok!

(Olyan régen voltam itt, hogy elfelejtettem a felhasználónevemet és jelszavamat is :) Nem volt egyszerű a bejutás.....)

Én vezetékes Deutsche Telekomos vonalról telefonálok mindig Magyarországra.
Itt lehet olcsó telefonáláshoz előhívószámot keresni:
Vezetékesre: www.tarif4you.de/tarife/0036.html
Mobilra: www.tarif4you.de/tarife/003620.html

Én vezetékesre: 01076-ot használom általában. Ez 1,7 Cent (nem Euro!!!!) percenként, jó a minősége.

Üdv. Zita
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32174 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

igen, erre erdemes figyelni, bar nekunk nem volt valasztasunk, az O2 jott a lakassal, de pl naluk le vannak tiltva ezek az elohivoszamok :(

Mi Lycamobile-t hasznalunk helyette, valtozoak az arak, ezert sose merek tul sokat tolteni ra, de legtobbszor 1 cent/perc vonalasra, 15 cent kapcsolasi dijjal.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32176 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

keeek írta: igen, erre erdemes figyelni, bar nekunk nem volt valasztasunk, az O2 jott a lakassal, de pl naluk le vannak tiltva ezek az elohivoszamok ..


Senki nem kötelezhet, hogy O2-t használj! Mond le!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32196 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

mar eppen lejar a berletunk, ugyhogy menni kell, de nem lehetett amugy lemondani, ezek a feltetelek jottek a lakassal, mint telefon, viz, gaz es egyeb szolgaltato. Itt mifelenk nagyon nehez lakashoz jutni, ezert orulsz mint majom a farkanak, ha valaki teged valaszt, ilyen aprosagokon mint a telefonszolgaltato konnyen tul lehet lepni ilyen esetben.
De aki meg nem kotott szerzodest, erdemes tudni ezt is! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32199 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

keeek írta: mar eppen lejar a berletunk, ugyhogy menni kell, de nem lehetett amugy lemondani, ezek a feltetelek jottek a lakassal, mint telefon, viz, gaz es egyeb szolgaltato. Itt mifelenk nagyon nehez lakashoz jutni, ezert orulsz mint majom a farkanak, ha valaki teged valaszt, ilyen aprosagokon mint a telefonszolgaltato konnyen tul lehet lepni ilyen esetben.
De aki meg nem kotott szerzodest, erdemes tudni ezt is! :)

Vizet, áramot, fütést kell fogysztanod ha valahol laksz! Telefon az nem kötelező s nem tartozik egy lakás fenntartásához! A telefont le tudod mondani! Ezt nem erőltetheti rád senki! Nem vagy köteteles semmilyen mobil vagy vezetékes telefon fenntartására!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32204 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Magyarország hívása

DECOTEXT írta:

keeek írta: mar eppen lejar a berletunk, ugyhogy menni kell, de nem lehetett amugy lemondani, ezek a feltetelek jottek a lakassal, mint telefon, viz, gaz es egyeb szolgaltato. Itt mifelenk nagyon nehez lakashoz jutni, ezert orulsz mint majom a farkanak, ha valaki teged valaszt, ilyen aprosagokon mint a telefonszolgaltato konnyen tul lehet lepni ilyen esetben.
De aki meg nem kotott szerzodest, erdemes tudni ezt is! :)

Vizet, áramot, fütést kell fogysztanod ha valahol laksz! Telefon az nem kötelező s nem tartozik egy lakás fenntartásához! A telefont le tudod mondani! Ezt nem erőltetheti rád senki! Nem vagy köteteles semmilyen mobil vagy vezetékes telefon fenntartására!


hiaba hajtogatod, nem lesz igazad. En nem panaszkodtam, hogy muszaj az o2-t fizetnunk, mert ezzel tisztaban voltunk a szerzodes alairasa elott is, feltetele volt a lakasnak, ha ugy vesszuk. Nem volt kotelezo idekoltozni, de lemondani a telefont nem lehetett. Nyilvan sokba kerulne a visszakotese, elveszik a teelfonszam, tudomisen. Nem is erdekes. A lenyeg, hogy igenis kotelezhetnek, ha egyszer en ugy vettem ki a lakast, hogy ezt elore tudtam. Meg orultem is a vezetekesnek, mert tudtam, h arrol olcson hivhatok majd haza. Tevedtem, mert le vannak tiltva az emlitett elohivoszamok. Igy jartam, majd ha lehet masik ceget valasztok. pont.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!