Torrent Németország

Több
9 éve 9 hónapja #36959 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Örülök, hogy Te úgy születtél, hogy mindent tudsz! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36960 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Torrent Németország

:wait: Nem, erről szó sincs csak veszem a fáradtságot :chuckle: ha valamit nem tudok, hogy informálódjak:
Még magyarul is találtam infót:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kezd csak el olvasni és hamar te is "mindentudó" leszel! ;)
Nem titkosít hanem anonimizál, tehát a szolgáltatód ugyanúgy mindent lát, Te viszont könnyen lyukra futhatsz olyan vízeken ahol "többnyire" kalózok portyáznak.
A lényeg. TOR-ra se menj fel VPN nélkül és ha van is VPN, inkább torrentezz, 1000x biztonságosabb.
Amúgy fejezzük is be a témát, mi tényleg nem akarunk itt ilyen fajta supportot biztosítani. Leírtuk, hogy lehet. Ha még az a havi 8-10USD is sok, akkor bohóckodjatok tovább ingyenes szutykokkal! :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36961 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Abszolút nem sok ez az összeg érte, nem is akarom ezt megkerülni. Igazából nem ismerem (még) ezeket, így utána fogok olvasni, mert otthon ezekre nem volt szükség.
Amúgy utánanéztem a tor beállításának, csak az enyémben nem találtam meg azt a kezelőpanelt amit írtak, ennyi az egész.
Köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36968 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Továbbra is határozottan elítéljük a számítógépes bűnözőket de megkeresett facebook-on minket István és kb. két hét alatt lezongorázott kálváriájának története hasznos információ lehet mindenkinek aki még Németországban is támogatja a bűnözőket.
István az egyik legnépszerűbb (enkór) :laugh: (ez azért érdekes mert egyesek terjesztik azt a hülyeséget, hogy magyar oldalakat nem figyelnek) oldalról töltötte le egy amerikai sorozat teljes évadját (13 rész) és 2 CD mp3 ripjét. Néhány hét múlva meg is kapta a "számlát", :wait: 5800 euróról.
Első körben ennyit arról, hogy pl. az "enkórt" nem figyelik.
Mi a teendőd ha megbüntettek és mit tehetsz, hogy elkerüld a büntetést?
Szerencsére István nem zuhant meg a levél tartalmától amit a kiadók által megbízott ügyvédi iroda küldött neki hanem már másnap felkereste saját ügyvédjét. A gyors cselekvés azért fontos mert igen rövid, 10 napos válaszidőt biztosítva az ügyvédi irodának reagálni kell és természetesen nem elismerni a letöltést! (Kivéve ha későbbiekben szeretnél még jobban ráfázni!) :chuckle:
István a saját routerének alaphelyzetbe (ezáltal jelszó nélkül elérhető wi-fi hálózatra) hivatkozott és mivel a letöltés tényét tagadta, feltételezte, hogy azon keresztül szomszédjai tölthették le a tartalmat.
Végül egy kötelezettségvállalással, miszerint titkosítással védeni fogja hálózatát és egy nyilatkozattal, hogy titkosítás hiányára soha többé nem hivatkozhat hasonló esetben, 800 euróból "megúszta" a történetet.
Szóval, ha megjött a bünti, gyorsan reagálni és tagadni! ;)
Mit tehetsz ha nem tudsz arról a csúnya szokásodról leszokni, hogy lopsz a jogtulajdonosoktól?
Használj VPN szervert! Íme az egyik legjobb: IPVanish
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsoltiabéka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39455 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Facebookon találtam:

"A napokban kaptam egy nagy,vastag levelet egy Waldorf-Frommer nevezetű Müncheni cégtől,hogy levadászták az IP címem és illegális filmletöltésért 1500€-ra büntettek. Persze amikor megláttam a csekket egyből fordult velem a világ egyet,főleg,hogy a 2 említett filmet (300,Godzilla) soha nem is töltöttem le. Illetve a feltüntetett IP cím nem az én gépemhez tartozik. Valamint a letöltés 18 órakor indult el és 1,5 perccel később már le is jött??? Érdekes...

Egy ismerősöm története:
Ugyan ettől a cégtől kapott levelet még tavaly Augusztusban. Őt kb 960€-ra büntették mert letöltötte a Godzillát. Ő is a Godzillát! Érdekes nem? Ja igen. Engem a Warner Bros perelt be őt meg a 20 Century Fox ugyan azért a filmért...A lényeg,hogy nem reagált rá semmit. Aztán kapott még egy levelet,hogy ha 10 napon belül befizeti akkor csak 780-at kérnek. A következőben szintén 10 napos határidővel már csak 500-at aztán pedig 300-at kértek. Aztán megint 780. Januárban felhívták a bankból,hogy a cég terheltetni szeretné a számláját,jóváhagyja-e. Persze nem hagyta jóvá. Bevitte a kapott papírokat a Bankba,ahol azt mondták,hogy nehogy fizessen. Aztán a rendőrségen is ugyan ezt mondták. ÉS Január óta ÉRDEKES módon nem kapott többé egy levelet sem.

A gyanús elemek:
Ha az ip cím nem is egyezik.
Pecsét,aláírás nem eredeti,hanem fénymásolt.
a megfelelő logo hiánya. Lásd képen.

Aki hivatalos intézménytől kap hivatalos levelet azon igen is a logo is megtalálható valamint a pecsét sem fénymásolt.

Több embertől hallottam,olyan "cégekről" akik a külföldiek "tudatlanságát" kihasználva jutnak rövid időn belül sok pénzhez. Íly módon. Mert ugye Úr Isten! Nem akarok semmi problémát inkább kifizetem alapon aláírva visszaküldik a papírt és máris elismerték az el sem követett bűnt!

Bárki aki a közeljövőben ilyen levelet kapnak minden esetben vizsgáltassák meg a levél valódiságát.

Ha 2-3 levél után sincs semmi reakció akkor behajtó céghez adnák tovább mert ez a hivatalos menete... ÉS mégsem történt meg az ismerősöm esetében pedig eltelt 9 hónap."

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #39994 Írta: aliapr
aliapr válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Szia/Sziasztok!

Engem érdekelne ez a büntetés dolog a torrentekre vonatkozóan!
Hallottam már itt egy ismerősömtől, hogy töltött le filmeket torrent oldalról aztán egyszer csak kapott egy jó magas összegű büntetést Németországtól!
De én ezt nem értem, nekem Németországi Telekomos internetem van, és ha én magyar torrent oldalról töltök le filmet megbüntethetnek itt kint? Mire föl?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!