Torrent Németország

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 1 hónapja #39995 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Kedves Aliapr!
Végtelenül egyszerű! Ugyan úgy ahogy pl gyorshajtásért is kapsz számlát az olaszoktól az osztráktól vagy más EU's államtól! Közös megegyezés a bünüdözés érdekében! Ugyan így kapták el az a "belga" magyar papot is aki kisgyerekeket molesztált. Egyébként csak akkor büntetnek meg, ha nem tudod igazolni, hogy vetted! Ha ugyanis a töltést legálisan, vétellel csinálod, akkor semmi gond! Egyébként alapjában véve ez nem más mincs csepészés.

Bocs' de rengeteg olyan cím van amiről nyugodtan töltögethetsz és semmi nyoma. Ha meg ehez még a TOR programot is használod, akkor nagyon nehéz elképzelni, hogy megcsípnek, tehát egy kicsit figyelj jobban!
(Alternativ: HTTPS Everywhere) :chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #39996 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Torrent Németország

aliapr írta: De én ezt nem értem, nekem Németországi Telekomos internetem van, és ha én magyar torrent oldalról töltök le filmet megbüntethetnek itt kint? Mire föl?

Mire fel nem? :ohmy: Németországban a német törvények érvényesek mindenkire. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #40007 Írta: jánkar
jánkar válaszolt a következő témában: Torrent Németország

A fórum konkrét felvetésére válaszolva /igaz régen történt az eset / szerintem valószínű hogy nem lett a dologból semmi ugyanis a magyar ncore egy zárt és MAGYAR tracker ahová a "jogvédő " irodák emberei nem tudnak belépni sem az oldalra, nemhogy elkezdeni seedelve egyes népszerű torrenteket begyűjteni tudnák a megfelelő IP címeket... Ugyanis ezek az ügyvédi irodák nem szuper hackereket foglalkoztatnak ,meg nem is valami szupertitkos kémszervezet ál mögöttük hanem a fent leírt módon vagy egyszerűen tippre küldik /adatforgalom alapján?/ a "bösebrief"-et amúgy teljesen jogellenesen!
A megoldás:
De persze az ember inkább legyen óvatos ezért én azt a megoldást javasolnám hogy érdemes egy olcsó seedszervert bérelni /természetesen németországin kivüli szolgáltatótól/és arról FTP-vel vagy lehetőleg HTTPS kapcsin vagy egyéb biztonságos módon kapcsolódva átmásolni vagy szerveről közvetlenül használni a letöltött adatot:)
Szerintem ez a legjobb ,legolcsóbb ,és legbiztonságosabb módja a torrentezésnek:):laugh:
Amúgy mivel egyre kevesebb ember torrentezik mert mondjuk inkább illegálba OCH -n, vagy stremelve nézi a kedvenc filmjeit ,sorozatait lásd pl: seriesever.net így egyre vadabbak mostanában az ilyen ügyvédi irodák ,rablóbandák:) A legjobban azok féljenek akik NRW tagállamba élnek ugyanis ott a sok bevándorló ,menekült miatt igencsak megéri ezzel foglalkozni sajnos és ott szinte mint egy kartel úgy dolgoznak ezek az állítólagos "jogvédők"..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #40013 Írta: ivásze
ivásze válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Akkor tisztázzunk néhány dolgot... a torrent nem büntetendő, csak ha jogvédett cucot szedsz le.
A torrentbe belehalgatni (pl megtudni a file nevét) kb. egy óvodás is beletud, nem kódolt, mindegyik csomag tartalmazza a file nevét, amit bármelyik hálózati elosztón le lehet hallgatni-olvasni. Csak felrak egy hálózati átjáróra egy listát, miket figyeljen, és máris megvagy, a világ bármely pontján. Ezért van az, ha magyar torrent oldalt hasznélsz, akkor is elkapnak németországban.

Tehát a seed server magyarországon tűnik a legtisztább megoldásnak.

Az FTP-t is felejtsed el. Igazából abba sem nagy kunszt belehalgatni, SFTP már jobb, azzal már küzdeni kell, de az is megoldható. Hivatalos szerv max akkor töri fel az SFTP-t, ha feljelentés van ellened folyamatban. Persze ha alapból titkosított fájlt viszel át, az ás helyzet, a tartalmához akkor nem férnek hozzá, csak a file neve ne legyen egyértelmű.

Szerintem a legjobb az scp, mind két végén hiteleítet erősebb cert-el, de az meg elég drága. Mondjuk a sima scp is szinte feltörhetetlen.

Más kérdés, ha hirtelen a havi adatforgalmad megugrik 1GB-ról 500 GB-ra, nem e leszel gyanús.

Amúgy az online filmeket javaslom, rosszabb minőségűek, de ma már szinte minden film fent van. Azokért nem büntetnek, mert nem töltesz le semmit, csak egy weboldalt nézel.

Akinek ez nem elég jó minőség, az vegye meg boltban. Én pl. megnézem online, ha tetszik elmegyek moziba, és ott is megnézem. Ezzel is támogatom a film készítőit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 3 hete #40015 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Fura ügy az egész! Én továbbra sem értem, hogy miért ez a nagy
felháborodottság!? Ott vannak pl. a zeneszámok ahol a művészek,
az az a valós előállítók alig kapnak abból amit a CD/DVD gyártók
és egyéb forgalmazók kasziroznak! Ugyan ez van a filmekkel is!

Mielőtt a videothékákba illetve a netre kerülnek letöltésre a legtöbb
már lefutott a mozikban, mégis berosálnak azonnal a hatoságogok
ha.... Persze vannak kivételek, s én láttam már moziban felvett netes
filmeket, amik még mentek a mozikban, de már letölthetők voltak....
(HD digitális kamerával felvéve.)

No, de könyörgöm! Hány sok milliót kasziroz a filmgyártás a mozikból mielőtt sreaming lesz az árúból?? Soha semmi nem elég nekik?? Egy gyanúm azonban van! Az egész a "felhő" irányába halad, s ha nem lesz már semmilyen programunk a gépen csak egy alap hálozati "kontroll", akkor mindenki fizetni fog..... :puke:

Kérdés csak az lesz, hogy mi mennyi, s nem az, hogy fizessek vagy sem! Ezzel még egy lépssel közeledünk az abszolult "üvegember" állapothoz. (Egyébként a pénz nélküli Eu rendszer is ezt maszatolja megelőlegezve!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 napja #40047 Írta: diafod1
diafod1 válaszolt a következő témában: Torrent Németország

Nekem is ez lenne a bajom. Nem szólt róla senki, nekem meg igaz, hogy kb. 15 percig, de bekapcsolva maradt a torrent, rajta csomó cuccal, amit otthon már leszedtem és használok is, de seedel. Annyit mondtak csak ismerősök, hogy ez itt nem működik, emiatt néztem utána az egésznek, de akkor meg már itorrentről leszedtem az új star warst, amit nyilván eléggé figyelnek, de még mielőtt egyáltalán elindult volna a letöltés, leállítottam. 0.0-án áll, a torrentet meg természetesen bezártam. Egyébként nem hiszem, hogy ez ér valamit, de nagy társasházban lakom, ahol fizetni kell a wifiért, amit használnak vagy 500-an, viszont a jelszóhoz kellett az az ip-címem, amit nem lehet megváltoztatni (nem jut eszembe a neve).
Mennyi az esélye, hogy kapom a csekket? Még ha leszedtem volna, azt mondanám, tanulópénz (noha éhen halnék, mert még nem dolgozom), de el se kezdte leszedni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!