Vonatjegyárak Németországban

Több
12 éve 1 hete #18550 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Vonatjegyárak Németországban

Tudtommal 15 év felett nincs kedvezmény, addig szülővel együtt ingyenes, egyedül ha engedik van valami diák kedvezmény, nézegesd a www.db.de oldalon, válogasd az utazók számát, korát, időpontot, rengeteg a variáció.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bocika
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #18553 Írta: bocika
bocika válaszolt a következő témában: Vonatjegyárak Németországban

Attila78 írta: Én múlthéten jöttem ugy haza,hogy csak aHauptbahnhof-on vettem meg a jegyet Bécsig,89euro,lehet azért nem tudsz venni,mert névre szól a jegy!

Budapest-Hamburg 11000 forint napi 30 db jegy van ami akciós a Máv start-nál de legalább 2-3 héttel elötte meg kell venni, mert hamar elfogy.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #18559 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Vonatjegyárak Németországban

Ha idöben megveszi az ember, akkor 39 euro+helyjegy a jegy, barhova ill. barhonnan Nemetorszagba. Europa Special, es Europan belül eleg sok helyre lehet ilyen jegyet venni, pl.Magyarorszagra is. Figyelni kell ra, hogy az atszallasr legyen idö, mert az olcso jegyek, csak arra a vonatra ervenyesek, akire megveszi az ember, es a szemelyazonossagot igazolni kell. Be lehet allitani a lapon, hogy mivel, es azt kerik a vonaton. Van, amikor ki lehet nyomtatni a jegyet, van, amikor postan küldik, az meg 3,50.
Ha a vonat negyedoranal többet kesik, es ezert nem eri el valaki csatlakozast, akkor fel lehet masik vonatra is szallni. De praktikus megkerdezni a kalauzt, mert gyakran megvarjak egymast a vonatok. Es ha nem, akkor is jobb, meg az elsö vonaton atfoglalni a jegyet, vagy rairatni, hogy melyik vonattal megy tovabb.
Egyebkent rendesek, en a multkor rossz vonatra szalltam, es siman atirtak a jegyemet masik vonatra - de azon a vonaton, amelyiken voltam - a rossz vonaton kertem.
www.db.de honlapon kell megvenni a jegyet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #18567 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Vonatjegyárak Németországban

bocika írta:

Attila78 írta: Én múlthéten jöttem ugy haza,hogy csak aHauptbahnhof-on vettem meg a jegyet Bécsig,89euro,lehet azért nem tudsz venni,mert névre szól a jegy!

Budapest-Hamburg 11000 forint napi 30 db jegy van ami akciós a Máv start-nál de legalább 2-3 héttel elötte meg kell venni, mert hamar elfogy.

Ha az a 30 elfogyott, kb hasonló áron de lényegesen kényelmesebben repülhetsz a Ryanairral Hamburg-Lübeck-be

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bocika
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 napja #18589 Írta: bocika
bocika válaszolt a következő témában: Vonatjegyárak Németországban

Én eddig 2x utaztam ki vonattal ,de megyek megint május végén akkor már repülővel mert nagyon hosszú és valóban nem kényelmes.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!