A legolcsóbb közlekedési lehetőség

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #15411 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Szia Nata!
Javaslom a Deutsche Bahn honlapjat. Van vonat oda, de elözö nap el kell indulni.
A jegyet an a nemet Deutsche Bahn honlapjan javaslom megvenni, mert ugy altalaban jobb az ara.
Mielöbb meg kell venni,ugy olcsobb tud lenni, de ha olcsobb a jegy, akkor csak arra a vonatra ervenyes, amire megvettetek. Figyelni kell,hogy az atszallasok között legyen min. 15 perc. Ugyanis, ha ennel többet kesik a vonat, akkor mar fel lehet szallni mas vonatra is, de legegyszerübb meg azion a vonaton atiratni a hjegyet, amelyik kesik.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15413 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Kedves Eva10!
Köszönöm a segítséged!
A férjem már nézte Deutsche Bahn honlapot, de csak olyan vonatot talált amivel átszállásokkal együtt 22 óra alatt érne Villingenbe és pl. Münchenbe 3 órát kellene várakozni és igy is csak délutánra érne oda. Az állás interjú miatt lenne fontos a délelőtti érkezés.
Úgy néz ki sajnos ez egy napba nem fog beleférni. :(
Esetleg ti tudtok jobb és gyorsabb útvonalat és megosztanátok velem azt nagyon megköszönném.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #15417 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Szia!
Hat en olyat talaltam, ami 15 orakor indul, es delelött ott van. Be lehet irni az erkezest is. Nezzetek meg reszletesebben.
En többet is talaltam,ami jo lehet, csak a vonaton kell ejszakazni.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15424 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Eva10 írta: "Mielöbb meg kell venni,ugy olcsobb tud lenni, de ha olcsobb a jegy, akkor csak arra a vonatra ervenyes, amire megvettetek.."


Pár napja vettem jegyet hazafelé és azon rá van írva, hogy "Gültigkeit: 12.03.12-11.04.12"
Az igaz, hogy a visszafele jegyen ami München - Lindau között van arra viszont csak "Gültigkeit ab: 28.03.12"

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #15435 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Ha meg olcsobb jegyet veszel - mindig lehet latni, hogy sparpreis - akkor az csak arra a meghatarozott vonatra vagy vonatokra ervenyes.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15440 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Szia Eva10!
Nagyon kedves vagy, hogy megpróbálsz segíteni. :)
A férjem napközben dolgozik én meg nem tudok némtül ezért megsem próbélkozom vonatot keresni német honlapon.
Amit néztél nekünk, hogy 15órakar indul és délelőtt érkezik, az konkrétan Villingenben van ott délelőtt vagy csak valamelyik közeli nagyobb városban?
Egy körülbelüli árat tudnál nekem írni?
Elnézést kérek, hogy feltartalak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!