A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Több
12 éve 1 hónapja #15487 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Háát Attila, ha a módodban áll akár Rolls-Royst is küldhetsz a férjuramért, szerintem nem bánná :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15495 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Attila_BRD írta: Az olcso jegy a RailJetre is jo BP-München vonalon. Kulturáltabb vonatban még nem ültem. Ebbe beleértendö az ICE és TGV is.


Igaz teljesen! A RailJet nagyon elfogadható szerelvény... tiszta, relatív tágas, és van konnektor : ;)

az éjszakai járaton ami az Euro Night, hát elsőnek azon jöttem németbe. Felültem pesten délután és másnap reggel 7kor szálltam le róla. Aludni azon a helyen fizikailag nem lehet (188cm vagyok) hely az annyi rajta, hogy egy sporttáska elfér. Fullon van a vagon és mindenkinek vannak cuccai. Bezzeg én nagy kofferrel is voltam még ráadásul. Hála istennek, hogy a kalauzok segítőkészek voltak nekik lévő fülkéjükbe betehetem..
Az tuti, aludni nem lehet. Ha megpróbálod akkor minden neszre fent vagy aki a fülke előtt elmegy vagy mocorog a másik fülkében.. "nehéz"
Most is azzal fogunk jönni kifelé újra. Majd meglátjuk mi lesz.. :silly: :lol:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 napja - 12 éve 6 napja #18218 Írta: kiszel58
kiszel58 válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Szia!

Érdeklődnék hogy melyik" háztól házig futárral" jöttél ki? Nem tudtam hogy ilyen is van.Én is megyek haza májusban,kellene egy háztól házig busz.
Ha tudtok ilyet írjátok meg nekem.
Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #33058 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

(Majdnem) :chuckle: elkészült partneroldalunk a Telekocsi Németország ahol segítségetekkel biztos, hogy össze tudjuk gyűjteni az összes lehetőséget amivel megközelíthető Németország.
Ha ismersz olyan oldalt amelyik még nem szerepel a gyűjteményben itt ajánlhatod figyelmünkbe!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #39631 Írta: lótsza
lótsza válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Sziasztok! A segitségetekre lenne szükségem. Karlsruheból szeretnék Brémába utazni. Lehetőleg nem a legdrágábban. Az interneten több oldalon is láttam vonat,-buszmenetrendeket, ahol előre lehet vásárolni. Viszont arról überhaupt semmi fogalmam sincs , hogy működik ez. Elég részletes leirás kellene. Csak most jöttem ki németországba, mert itt szeretnék majd továbbtanulni, viszont ez a rengeteg jegy , közlekedési eszköz sok nekem :D Válaszokat előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #39632 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Ez ugyan nem a legjobb topik a kérdésednek de idehelyeztem, hogy válaszolni tudjak. Szóval, ha busz akkor nézz itt körül:
www.iranynemetorszag.com/forum/kozlekede...-nemetorszagban.html
ha pedig vonat akkor itt nézz körül:
www.iranynemetorszag.com/forum/kozlekede...l-nemetorszagba.html

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!