Használt műszaki cikkek vásárlása

Több
12 éve 4 hónapja #10442 Írta: rozsaheni77
Használt műszaki cikkek vásárlása téma létrehozva rozsaheni77 által

Üdvözletem Mindenkinek!

Egy olyan info-ra lenne szükségem, ami új témát igényelt: merre találunk olyan depo-t, vagy lerakatot, ahol használt, ám működőképes laptopokat tudunk vásárolni? Az az igazság, hogy nekünk több db-ra lenne szükség,tehát nagyobb tételre gondolok (20-30 db, esetleg több, ártól, állapottól függ...)
Már túl vagyunk egy "csalódáson" ugyanis volt egy utunk Frankfurtba, ahol ugyan leegyeztettünk sokmindent, viszont ott kiderült, hogy a cég már nem foglalkozik az áruk felújításával és eladásával, inkább csak a megsemmisítéssel... Sajnos a boltban, amit ajánlottak, sem találtunk megfelelő gépeket, (háztartási gépet, barkácscuccot meg nem akartunk hozni) így, bár a hölgy nagyon kedves volt, nem tudott segíteni, és nem tudott konkrét info-val szolgálni, hogy hol találunk ilyen lerakatot... :( Gondoltam, hátha itt tud valaki segíteni :) Köszönöm!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 4 hónapja #10443 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Szia Heni,
egy Karlsruhe-i céged ajánlanék figyelmedbe.
Fogyatékos emberek dolgoznak ennél a cégnél, használt működésképtelen számítástechnikai cikkeket fevásárolnak, amit megjavítanak, majd eladják.
Szóval, csak jó példát lehetne tőlük venni.
www.afb24.com/Default.aspx?tabid=170
Sok sikert.
Üdv. Maya
A következő felhasználók mondtak köszönetet: rozsaheni77

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10444 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Én pedig az ebay-t ajánlanám, még utazni sem kell. ;) Egy ismerősöm angliai viszonylatban (igen) jól megél iPhone és HTC telefonok javítgatásából, szóval szerintem felesleges utazgatni. Ráadásul a használhatatlan cuccok vadászása jó, ha félórát vesz el naponta az életéből, mindenre robotokkal licitál. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: rozsaheni77

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 4 hónapja #10445 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Szia Gergő,

nem kell utazgatnia.
Ettől a cégtől bárki vásárolhat az az interneten. És kényelmesen fizetheti azt a kártyájával.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10446 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Értem de itt én kiszúrtam pl. a Hp Compaq 6710b laptopot 279 euróért. Ez otthon simán megszerezhető 50 ezerért de az ebay-en pedig fél tucatnyit találtam 75 fontért. Licittel is láttam, ami ugye 0,99-ről indul és lehet 30-ért (vagy kevesebbért) a Tied lesz a végén. :)
Az utazgatást azért írtam mert 50k HUF és 279 EUR között jókora különbség van. Pláne manapság. :ohmy:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10481 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Gergoo írta: Én pedig az ebay-t ajánlanám, még utazni sem kell. ;) Egy ismerősöm angliai viszonylatban (igen) jól megél és HTC telefonok javítgatásából, szóval szerintem felesleges utazgatni. Ráadásul a használhatatlan cuccok vadászása jó, ha félórát vesz el naponta az életéből, mindenre robotokkal licitál. :)



Robotokkal? Erről esetleg tudnál bővebben is írni? Biztos másokat is érdekelne rajtam kívül ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!