Használt műszaki cikkek vásárlása

Több
12 éve 4 hónapja #10482 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Bővebben nem nagyon tudok róla írni. Mindegyik hasonló elven működik. Megadod az ebay azonosítódat és a kiszemelt termék azonosítóját illetve a maximumot amit megér neked. Én ezt használom: Auction Sniper de úgy tudom ez a legjobb. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lizy007

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10509 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Gergoo írta: Bővebben nem nagyon tudok róla írni. Mindegyik hasonló elven működik. Megadod az ebay azonosítódat és a kiszemelt termék azonosítóját illetve a maximumot amit megér neked. Én ezt használom: Auction Sniper de úgy tudom ez a legjobb. :)


Nagyon szépen köszönöm. Sokszor gondoltam már hasonló használatára, de én úgy tudtam, ezeket tiltják az aukciós oldalak, legalábbis emlékeimben ez élt. Álmomban sem gondoltam volna arra, hogy pont az e-bay, amit jómagam is használok már több mint 4 éve, ezt a lehetőséget engedélyezi. Lám, lám, ezt az oldalt kellett megtaláljam ahhoz, hogy ezt is megtudjam ;) .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10550 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Köszi Gergő, ez tényleg jó ötlet, én is megnézem:) E-bayezem már vagy 5 éve, de én sem tudtam erről a lehetőségről :))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15369 Írta: Eccsike
Eccsike válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Sziasztok!
Olyan weblapot keresek ami a "mi" teszveszünkhöz hasonlít. Az Ebay-t próbáltam de nem tetszik. Nem sokára költözünk, és bútorokat, műszaki cikkeket szeretnék vásárolni.
Előre is köszi.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15374 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Az Amazon-nál is vann néha használt illetve visszaküldött cikk. Azok megbizhatóak.
Mást nem ismerek.
Butort a hétvégi ujságokban (ingyenes papirszemét) találni, sokszor annak aki elviszi, vagy ad még pár Eurot. Költözködéskor én is igy szabadultam meg dolgoktol.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15398 Írta: ollti
ollti válaszolt a következő témában: Használt műszaki cikkek vásárlása

Szia...
Nézdd meg a www.quoka.de -t nagyon sok minden van rajta..
Üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!