A vásárlástól való elállás joga

Több
12 éve 1 hónapja #15773 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: A vásárlástól való elállás joga

Szia :-)
Én olvastam, hogy a parfümériában ugyanaz más illatú, de akkor 2 eset van:
1.) mégsem ugyanaz, és ezt kiírták a Müllerben (hiszen JÓVAL olcsóbb volt, mint írtad, esetleg anyukád nem vette figyelembe a kiírást)
2.) ugyanaz, de akkor meg az egyik mégsem olyan tökéletes :-)
Tudni kéne, mi volt kiírva, miért olcsóbb annyival, aztán meg lemeccselni az üzletvezetővel, és akkor vagy bevonja az árut, vagy kiírja, hogy xy illatosító (és NEM parfüm)..
... vagy kéred az árát a Müllerben, és majd ha kijön az ára, veszel a parfümériában ;-)
(amikor visszavitted, hogy nem ugyanaz az illat, nem beszéltél az üzletvezetővel, hogy hogy lehet ez? Megszagoltad a kisebb kiszerelést, és annak rendben volt az illata? - hiszen azt vetted meg, nem a pénzt kérted...)
Nekem, amikor reklamáció volt vmire, ált. a pénzt ajánlották fel, nem a cserét... De szerintem is ez a tisztább...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15801 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: A vásárlástól való elállás joga

Hali

Bementem, fekete ruhában volt. Ez egy nem nagy Müllet volt.
Mondtam neki, hogy ez van. Kérdeztem, hogy van e esetleg kimondott, parfüm és nem "de toilet" mondja, hogy nincs. Akkor mondom megnézem a kicsit, hogy milyen lesz. Az 36€ körül volt. A különbözetet vissza adta, de ez sem olyan. Sok esetben van, hogy a kisebb jobb. talán könnyebben elfogadom, hogy ez történt. így most van 2 kicsi az egyik jó a másik meg "érdekes" :)
Kiírás minden ugyan az. Itt Ravensburgban ennyi volt 2 üzletben is az ára, de már Linduban (Bayern) ott már drágább. (Azaz ár amit itt lehúztak) :)

na mindegy ez van, ennyivel is okosabb vagyok. Majd legközelebb.

Köszi azért aki hozzászólt! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hónapja #15804 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: A vásárlástól való elállás joga

laolaj írta: Sok esetben van, hogy a kisebb jobb. talán könnyebben elfogadom, hogy ez történt. így most van 2 kicsi az egyik jó a másik meg "érdekes"


Fielman.Dioptriás napszemüveg, UV védelem, stb. Ára 170 euron. Valami hiba volt mert mindig kisesett a bal üveg. Garacia > csere. Az elözö jele CN20-as. Ez egy nikotin szinü, nagyon kellemes, még ködben is kontrasztos látásviszonyokat biztositó üveg. Esöben, csillogó és vakitó (pl.hó) körülményeknél is szuper cucc. Megkaptam az újat. Vezetek. Minden sárga és világit..... Ismét reklamáltam. Kiderült, hogy egy másik gyártótól volt az üveg. Nincs szabvány rá. Minden gyáró maga dönt a szinárnyalatról!*** A CN20-as a "Józsinál" sárgás, a "Pistanál" zöldes , a "Janinál" meg nikotin szinü.....
Hasonlóan lehet, hogy a parfümöd ugyan olyan nevü csak más a szaga! A fahéj ugyan mindenhol fahéj szagú de már más illatoknál lehet finom eltérés mert ez nagyon szubjektiv dolog! S képzeld, még az hogy kellemes vagy sem! Én imádtam gyerekkoromban apám bnzines öngyujtóját. Vagy pl. nekem a nitro higitó nem kellemetlen, a nejem ki nem állhatja....

*** Amit nem értek, hogy ha lehet különbözö szinü,
miért használnak azonos jelrendszert > CN20???

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!