Albérlet München

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36926 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Albérlet München

Kedves mindnyájan!
Én nagyon szeretném megtudni hogy mi az atya úristennek ragaszkodtok mindenáron Münchenhez? A lányom ott él s egy kisebb lakásért 1200 eurót fizet (rezsi nélkül), mert szerencséje volt. Munkát szinte bárhol lehet találni (kivéve mondjuk Mecklenburgot) így egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért kell mindenáron a bayorokhoz menni, s pláne Münchenbe, ami Németország egyik legdrágább városa lakbér szempontjából (is)! Talán még Hamburg vetekszik vele!
Mindenkinek ajánlom, hogy ha foggal-körömmel nekiindul, s ki akar ide jönni, hozzatok magatokkal a strathoz legalább 5 ezer eurót (ha van már munkahelyetek), ha meg még az sincs, akkor inkább 10 ezeret! Ez itt nem gyerekjáték, és 200-300 euróért lakást, legfeljebb észak-keleten a lengyel határnál kaptok de nem Münchenben! Persze lehet valakinek szerencséje de könyörgöm erre nem lehet alapozni! A német jólétnek irgalmatlan magas az ára!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sánkós

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36927 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Albérlet München

dávkov írta: München környékén keresnék 3 főnek kiadó ingatlant!! Böngészem a német portalokat folyamatosan, de gondoltam ide is leírom, abban bízva esetleg valaki tud majd segíteni.
Rövidtávra is megfelelő lenne amíg kint szerzünk egy albérletet!Építő jellegű választ előre is köszi.

Itt egy nagyon építő jellegű válasz: KERESS MAGADNAK! Csak nem képzeled, hogy valaki leül a géphez és helyetted elvégzi ezt a munkát?? Ezer lakást találhatsz azonnal bármelyik keresőben! Szerintem Gergő fedezte fel az igazságot! Bohockodsz, mert vicces kedvedben vagy!
Én jót mulattam! :chuckle:
Vagy arra gondoltál, hogy itt valaki jelentkezik, hogy: "Dávid, gyere van kéró csak be kell költözni?"

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37027 Írta: sánkós
sánkós válaszolt a következő témában: Albérlet München

Szia... Hol lenne érdemes albérletet nézni hogy iskola és óvoda is meg feleljen de nem utolsó sorba az orvos.... ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37030 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet München

Figyelembe véve a másik hozzászólásodat amiből úgy tűnik egy fizetésből+kindergeld szeretnétek 4 gyerekkel bérelni valamit, egyetlen jótanácsom van:
Münchentől minél messzebb (minimum 150 km), a létező legkisebb településen, talán, hangsúlyozom talán (sok múlik azon, hogy apuka mióta, milyen kondíciókkal van kint) ott találtok 4 gyerekkel valamit olyan áron, hogy legalább az illuzió meg legyen, hogy milyen szuper Németország! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT, sánkós

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37058 Írta: sánkós
sánkós válaszolt a következő témában: Albérlet München

Most a cég nevét nem tudom meg mondani, de oszlop festőként van kint, de nem vállalkozón keresztül... :blush: abba esetleg hogy én illetve a párom hogy tud intézkedni? hogy hol kezdjük el illetve iskola ,óvoda, orvos a lényeg még...? :) És még egy fontos kérdés Útlevél nekem és a gyerekeknek kell e?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37061 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Albérlet München

Az albérlettel "kezdjetek" illetve kezdjen a párod. Útlevél nem kell.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!