Munkaközvetítőt keresek

  • Verus86
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1887 Írta: Verus86
Verus86 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Kedves Ráczné!Olvastam az imént,hogy tud ajánlani spárgaszedési munkát Németországban.Ami nagyon ritka,főleg ebben a mai világban..Én és édesanyám már jó ideje keresünk ausztriai/németországi munkát,de eddig sajnos nem sok sikerrel,mert a legtöbb ember nem ilyen segítőkész mint Ön.Mi is szeretjük megfogni a munkát,ügyes,szorgalmas munkaerők vagyunk,de nem mindegy hogy az ember itthon,vagy kint dolgozik...Ha esetleg tud ebben nekem segíteni,akkor várni fogom szíves válaszát ezügyben!Addig is köszönöm megtisztelő figyelmét!Üdvözlettel:Veronika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1889 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Ezzel ezt a topikot le is zártam. Fel lehet hívni a Ráczné által megadott telefonszámot. Ezügyben senki ne indítson új topikot és ne is írjon már meglévőbe!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Sos11
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1890 Írta: Sos11
Sos11 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Sziasztok Mivel pár értetlen ember miatt a munka közvetítős fórumot lezárták ezért irom a spárgaszedésre a+3669341209, és a +36305305006 tel számon lehet jelentkezni, a hölgy nagyon kedves. nem rácnénak kell tel hanem nektek ha érdekel a munka.
Én is beszéltem vele.

Kérem Gergoo adminisztrátor , nem értem mért kellett lezárni a fórumot van hogy ismétlődnek a kérdések , hisz egymáson szeretnénk segíteni, és van aki sajnos nem olvassa vissza a beírásokat. szerintem valami tájékoztatót kellene kitalálni hogy mit lehet és hogyan írni, szerintem azt kellett volna a fórumba leírni mit tegyenek ha rosszat írtak.
Szerintem ez a téma sokunkat érdekel ha kérhetném legyen szíves megnyitni a fórumot újra .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1892 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Kedves Sos,

Gergoo adminisztrátor úrnak moderátor lévén az a feladata, hogy moderáljon... ;)
Tudom, hogy nehéz visszaolvasni sok-sok hsz-t, néha én sem veszem a fáradságot, de tényleg vannak kérdések, amiket sokadszor tesznek fel és sokadszor válaszolnak rá.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1893 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Eletke írta::

Kérem Gergoo adminisztrátor , nem értem mért kellett lezárni a fórumot van hogy ismétlődnek a kérdések , hisz egymáson szeretnénk segíteni, és van aki sajnos nem olvassa vissza a beírásokat. szerintem valami tájékoztatót kellene kitalálni hogy mit lehet és hogyan írni, szerintem azt kellett volna a fórumba leírni mit tegyenek ha rosszat írtak.
Szerintem ez a téma sokunkat érdekel ha kérhetném legyen szíves megnyitni a fórumot újra .

Nem kérdések ismétlődtek és önmagukon kívűl senkin nem szeretnének azok segíteni akik megírják, hogy olvasták a spárgaszedést és én már nem is értem, hogy mit is írtak de lényegtelen is, olvasták Ráczné hozzászólását, telefonszám ott van, szóval visszaolvasás megtörtént. Szerettem volna elkerülni, hogy néhány óra alatt szülessen még tucatnyi hasonló hozzászólás és szerettem volna megnézni nyugodtan egy filmet ezért írtam, hogy tisztán lássanak a későbbi topikolvasók. Úgy látszik csak olaj volt a tűzre mert nem sokkal később valaki mintha direkt tenné értelmezés nélkül majdnem elindította a lavinát. Ha ez így megy tovább akkor a fórum hozzászólások jóváhagyását is aktíválnom kell vagy hagyom, hogy egy áttekinthetetlen szemétdomb legyen a fórumból, ne pedig egy használható információbázis.
A tájékoztatót jó ötletnek tartom, hamarosan egy fórumtopikba gyűjtjük amit tudni kell a fórum használatáról de értelmezésben ez sem fog tudni segíteni, írhatok én bármilyen színnel, akár csak percekkel a beírás után.
Van amikor jobb nem beszélni, így lesz ez ezt a topikot illetően is, minimum 1 hétre zárva tartom. Akinek munkaközvetítővel kapcsolatos hozzászólása lenne, nyugodtan kezdjen neki új topikot, majd összevonom ezzel ;) de a Rácznéval kapcsolatos hozzászólásokat most mellőzni kéne egy ideig, kivéve ha Ő járna erre és szeretne hozzászólni valamit a dologhoz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Sos11
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1968 Írta: Sos11
Sos11 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Sziasztok
Ismét működik az oldal:)
Kérek mindenkit mindig olvassa vissza az előzményeket!

Remélem tudok segíteni, én is hívtam őket csomagoló ügyben de csak januártól várható.

Valeur Trade Kft. munkatársat keres
HENTES
pozició betöltésére
Munkavégzés helye: Külföld - Németország, Sögel
Feladatok:

* sertés bontása

Elvárások:

* sertés bontás jártasság

Amit kínálunk:

* jó fizetés
* szállás biztosítása

Szükséges végzettség: Alapfokú
Munkaidő: Főállás
Jelentkezés módja: telefon:+36706449418
Jelentkezési határidő: 2010.11.30.

Egyéb: sertés bontásban jártas munkatársakat keresünk Németországba (Sögel) azonnali kezdéssel fizetés:nettó 8,2 euro/óra a szállást a cég biztosítja jelentkezni:+36706449418

Ha érdekel a munka saját magadnak kell felhívnod.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!