Munkaközvetítőt keresek

  • timbike
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1769 Írta: timbike
timbike válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

szia Imre

milyen területen keresel munkat?

üdv
timbike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1875 Írta: mile
mile válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Sziasztok!Ilyet se láttam,hogy valaki segítséget kap.Ez a spárgaszedés tuti?Mert hihetetlen,hogy még vannak ilyen emberek akik csak emberbaráti szereteből segítenek.Kb 1 éve próbálok munkát találni,de eddig csak a pénzt szerették volna lehúzni róllam.Az a baj ,hogy nyelvet nem tudom,és már közel vagyok az 50-hez.Örülök,hogy még vannak nagyon jó emberek!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1876 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Gratulálok Mile, hogy sikerült. A spárgaszedés egy valóban létezö munka, elönye, hogy német konkurencia gyakorlatilag nem létezik. Csak egy dologra okvetlenül készülj fel, ha még nem ismered a munkát (hogy hogyan zajlik azt megnézheted a gugliban, ha beadod a Spargelernte szót és kiválasztod a képeket), hogy hátgyilkos meló. Ha nem szoktál ilyen munkához, akkor már most kezdj el hát-, comb-, hasizmokat erösíteni keményen, különben 2 nap munka után lehet ordítani fogsz a fájdalomtól. (Ha ismered ill. hozzá vagy szokva az ilyen munkához, akkor vedd csak a hasonló melót keresök tájékoztatásának.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1882 Írta: mile
mile válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Szia! Nem nekem sikerült,én csak az előttem szólóhoz irtam ,hogy még van ilyen,hogy segítenek másokon.Tudom,hogy én már ezt a munkát valószínű,hogy nem bírnám.idősápolóként,vagy takarítani szeretnék kint dolgozni,de a nyelvet nem tudom.Vannak kint magyarok akik már dolgoznak olyan helyen,és nem fontos a nyelv,de én már régebb óta próbálom,de segítséget azt nem kapok.
Azért írtam,hogy még vannak csodák,hogy próbálunk segíteni egymásnak,mivel ez olyan ritka tudod mint a fehér holló.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kispocok08
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1885 Írta: kispocok08
kispocok08 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

Kedves Ráczné!

34 éves nő vagyok Kelebiáról.2éves spárgaszedő tapasztalattal.Itt Kelebián szedtem fehér meg zöld spárgát is úgy hogy tudom mi fán terem ez a kemény munka nagyon szeretnék kijutni Németországba dolgozni.Az idén is próbálkoztam de sajnos már nem fértem be a csapatba.Ha még lehet jelentkezni a munkára megköszönném ha visszajelezné és akkor felhívnám a részleteket megbeszélnénk.Előre is köszönöm. :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1886 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munkaközvetítőt keresek

kispocok08 írta::

Kedves Ráczné!

34 éves nő vagyok Kelebiáról.2éves spárgaszedő tapasztalattal.Itt Kelebián szedtem fehér meg zöld spárgát is úgy hogy tudom mi fán terem ez a kemény munka nagyon szeretnék kijutni Németországba dolgozni.Az idén is próbálkoztam de sajnos már nem fértem be a csapatba.Ha még lehet jelentkezni a munkára megköszönném ha visszajelezné és akkor felhívnám a részleteket megbeszélnénk.Előre is köszönöm. :cheer:


raczlaszlone írta::

Adok telefonszámot,spárgaszedésre, biztos nem átverés. Hívd fel őket, ha van még hely: biztos munka, biztos pénz! Ha van további kérdésed, írj!
üdv:Ráczné


Szerintem Ráczné nem úgy gondolta, hogy mindenkinek akit érdekel a munka Ő fog majd telefonálni, hogy van-e még hely, majd mindenkinek visszajelez, hogy utána fel lehessen hívni Őt a biztos munkával kapcsolatosan. Nem gondolod? :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!