Bizonyítványok letétben

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19314 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bizonyítványok letétben

Pflegerin írta: ... A kioktatást pedig határozottan visszautasítom! Főleg hogy halvány fogalmad nincs attól hogy mibe kötsz bele ismételten.
..27 évi német területen való tartózkodás után, elmondhatom hogy kiismerem magam valamennyire. Teljesen nem fogom, de nem is szükséges mivel nincs szándékomban kivándorolni,maradok magyar állampolgár,aki külföldön kénytelen megkeresni a kenyerét. .


Miért nem figyelsz? Ezt írtam:

Szerintem nem kötelezték arra, hogy az eredetit leadja! Az ilyet meg
kell tagadni és kész! Hogyan kötelezték erre? Verték?

Senki nem oktatott ki, s 23 éve vagyunk kint és csodák csodja magyar állampolgárok maradtunk. Ennek ellenére ha az év legnagyobb részét itt töltöd akkor kivándoroltál ha tetszik ha nem! Pláne ha állandó lakásod is van itt! (A fiam aki kettős állampolgár!) Legközelebb olvass figyelmesen!

Senkit nem kényszeritenek külföldre! Ez nagy kacsa!
;) :P :laugh:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19317 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Bizonyítványok letétben

Decotex, nem élek külföldön, már nem is fogok.:) 27 évig tettem ezt, aztán véglegesen hazaköltöztem. Most megint munkát vállalok kinn,a fenn említett okokból,de az év nagy részét most már magyarországon töltöm és nem külföldön.
Mivel az okiratok témakörben a kérdésemre jó választ és tanácsot kaptam Évától,így ez megoldódott, a hivatalos másolatok elegendőek lesznek..
Ez a fórum jó,ennyi hasznos infót és gyors reagálásokat ritkán olvasni.
Köszönöm hogy érdemben reagáltál,esetleg a stílusod értettem félre,no majd erre oda kell figyelnem a továbbiakban.
Sikeres életet kívánok az idegenben élő magyar hontestvéreknek is.:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19320 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Bizonyítványok letétben

Pflegerin, nem tudom, miert akadtal ki Decotextre, ö is csak segitett.
Talan nem kellene mindenen megsertödni. Az, hogy nem sokat keresel - illetve nem is tudom, mert azt irod, sokaig nemet területen voltal - nem a mi bününk. Mindegyikünk leirja a velemenyet, es Decotext talan neha erösebben, de a mostani hozzaszolasa sem volt sertö, a te valaszod pedig igen - legalabbis az en olvasatomban. Meg lehet irni, ha valami nem tetszik, de van enyhebb modja is.
Ezzel a modorral csak azt ered el, hogy esetleg nem irunk a kerdesedre, mert tartunk attol, ha nem tetszik, harapsz.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19321 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Bizonyítványok letétben

Éva, amíg abban a stílusban kapom a választ ahogy azt feltettem,addig ugyanabban a stílusban válaszolok. Ha kemény,esetleg számomra sértő,akkor pedig abban. Nem személyes. Ilyen az élet. Üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!