Útlevél vagy személyi igazolvány

Több
11 éve 6 hónapja #25550 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Útlevél vagy személyi igazolvány

DECOTEXT írta:

Maya írta: Itt elég sokan vagyunk, akiknek csak magyar útlevelük van, mert Magyarországon bejelentették az ország végleges elhagyását, így a személyit bevonták, érvénytelenítették. Nem maradt más, csak az útlevél..

Hmm! Ez érdekes, mert nekünk nem vonták be! (Igaz, nekünk az állandó lakásunk sem szünt meg!) Most már csak az én személyim érvényes, mert a két gyereké és a nejemé lejárt, de nem vonták be! Az útleveleket póstán intéztük mi is! Most mind a négyünknek csak az érvényes!

Ha "vegleges" elhagyast jelentesz be, akkor bevonjak. Ha "ideiglenest", akkor minden papirod megmarad es csak "komment" lesz a lakcimregisztracio mellett, hogy "ideiglenesen kulfoldon tartozkodik".
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25592 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Útlevél vagy személyi igazolvány

en amikor kijelentkeztem Magyarorszagrol (mivel mar nem laktam ott, igy nem volt Magyar lakcimem) nekem is bevontak a szemelyit. Neked detox azert nem vontak be, mert van Magyar lakcimed...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25621 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Útlevél vagy személyi igazolvány

Nekünk nincs útlevelünk, csak személyi, a gyerekeknek is. Eddig elfogadták mindenhol, bár jobban szerették volna az útlevelet. A magyarországi címünk maradt az állandó lakcímünk, de mi nem jelentettük be a külföldön való tartózkodást. Ez gond?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!