Ne fizess előre!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26370 Írta: DECOTEXT
Ne fizess előre! téma létrehozva DECOTEXT által

pumukli67 írta: Sajnos nekem is 25 ezer bánta és majd szétvet az ideg, hogy hiába voltam körültekintő még is porul jártam Az illető különben zalai. A többi infó begyűjtés alatt!

Nagyon sajnálom, de hogy lehet ilyen (akár írásos) igéretnek bedőlni? A másik, hogy mi fizettél előre 25 ezret**? Kérlek részletezzd mert ez jó ötlet lehet nekem is..... Ilyen mesés munkahelyről én még nem hallottam pedig már tényleg jó régen dolgozom külföldön!

Sajnos a hollnad helyzetet egyáltalán nem ismerem, de tudom, hogy ott kicsivel drágább minden mint itt a BRD-be, és a keresetek magasabbak. Eddig (úgy emlékszem) 6x voltunk Hollandiában, ebből 2x hosszabb ideig is, de ott sem hallottam ilyen csodamunkahelyről!

Sem étteremben, se más szolgáltatónál nem szoktunk előre fizetni!
PL. taxinál sem! Miért egy közvetítőnél és féleg mire?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26377 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Ne fizess előre!

DECOTEXT írta:

pumukli67 írta: Sajnos nekem is 25 ezer bánta és majd szétvet az ideg, hogy hiába voltam körültekintő még is porul jártam Az illető különben zalai. A többi infó begyűjtés alatt!

Nagyon sajnálom, de hogy lehet ilyen (akár írásos) igéretnek bedőlni? A másik, hogy mi fizettél előre 25 ezret**? Kérlek részletezzd mert ez jó ötlet lehet nekem is..... Ilyen mesés munkahelyről én még nem hallottam pedig már tényleg jó régen dolgozom külföldön!

Sajnos a hollnad helyzetet egyáltalán nem ismerem, de tudom, hogy ott kicsivel drágább minden mint itt a BRD-be, és a keresetek magasabbak. Eddig (úgy emlékszem) 6x voltunk Hollandiában, ebből 2x hosszabb ideig is, de ott sem hallottam ilyen csodamunkahelyről!

Sem étteremben, se más szolgáltatónál nem szoktunk előre fizetni!
PL. taxinál sem! Miért egy közvetítőnél és féleg mire?

Hat a holland helyzetet rosszul ismered!:) No surprise:)
Itt a hatar kozeleben az elelmes nemetek atjarnak tankolni, atjarnak a kinti outletekbe es atjarnak a kinti Aldiba:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26396 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ne fizess előre!

pumukli67 írta: Az én gondolatmenetem szerint a buszt bérli így vitt volna ki mindenkit.

Neeee már. Pontosan ez a gond. Megírták ezt a csomagot pont úgy, ahogy azt elképzelitek! Ezért cumizzátok be! Ha 50 ezer akkor is busszal vagy kocsival megyek, azt akkor fizetem amikor elindulok és ha kamu a meló, hát legrosszabb esetben kirándultam egyet amikor családi büdzsé a nulla köröl van és nem csak úgy kihajintottam a pénzt az ablakon!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26401 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Ne fizess előre!

Gergoo írta:

pumukli67 írta: Az én gondolatmenetem szerint a buszt bérli így vitt volna ki mindenkit.

Neeee már. Pontosan ez a gond. Megírták ezt a csomagot pont úgy, ahogy azt elképzelitek! Ezért cumizzátok be! Ha 50 ezer akkor is busszal vagy kocsival megyek, azt akkor fizetem amikor elindulok és ha kamu a meló, hát legrosszabb esetben kirándultam egyet amikor családi büdzsé a nulla köröl van és nem csak úgy kihajintottam a pénzt az ablakon!

Hat nyilvan!:) HA at akarnak verni akkor annak van egy semaja. Adott sema, ami a legtobbet hozza. A megkeresett celcsoport 10%-a kirohogi, a tobbi beszivja.
Ugyanugy lehet rad is vagy barkire irni atbaszos semat amivel lehuznak:) Szimpla szocialpszichologia.. Csak van akinek finomabb sema szukseges van akinek kevesbe szofisztikalt is eleg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26402 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ne fizess előre!

mahlzeit írta: Ugyanugy lehet rad is vagy barkire irni atbaszos semat amivel lehuznak:)

Bocs, jobb most nem jut eszembe: Lehet Linuxra/MACOs-re is virust irni de megéri? :P :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26407 Írta: pumukli67
pumukli67 válaszolt a következő témában: Ne fizess előre!

Tisztelt Gergoo!

Akkor hát legyen!
Jogosítvánnyal nem rendelkezem a környezetemben nem volt jelentkező.
„ Ha 50 ezer akkor is busszal vagy kocsival megyek, azt akkor fizetem amikor elindulok és ha kamu a meló, hát legrosszabb esetben kirándultam egyet amikor családi büdzsé a nulla köröl van és nem csak úgy kihajítottam a pénzt az ablakon!
És milyen igaz - ha kamu a meló és kikirándultad magad, akkor az, mennyibe került neked vagy a családnak?
Oda vissza az a 2700-2800km+matrica! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!