Szobalány állás Németország

Több
11 éve 2 hete #30249 Írta: Agnes1974
Szobalány állás Németország téma létrehozva Agnes1974 által

sziasztok! Kevéske német nyelvtudással, valamivel több angol tudással érdemes megpróbálni a szobalány állásokat, mi a véleményetek? Önéletrajzba mit érdemes írni? Tud ebben segíteni valaki nekem? Köszönöm szépen!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hete #30255 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Agnes1974 írta: 1 Kevéske német nyelvtudással, valamivel több angol tudással érdemes megpróbálni a szobalány állásokat, mi a véleményetek?
Nehéz, de nem lehetetlen! Jobbak az esélyeid télen a síparadicsomokban!
(Osztrák és schweizi hegyekben.)


2 Önéletrajzba mit érdemes írni?!
Már bocs' hogy megkérdezem, de ez nálad variálható? Az életrajz, az életrajz. Egy máig érvényes, de elmúlt és megváltoztathatatlan dolog! Hogy érted azt, hogy "mit érdemes" írni? Ez nem egy többvariácós történet! Vagy nálad az? Ebben csak is az igazat irhatod! Ha kiderül, hogy nem stimmel valami, azonnak kiraknak!


DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Agnes1974

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • eper25
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 2 hete #30279 Írta: eper25
eper25 válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

A kevéske mit jelent számodra? Ja, Nein, Danke? Mert ha igen, akkor nem érdemes elindulni azzal, hogy majd itt megtanulod...
az önéletrajz meg önéletrajz. ezt nem lehet túlmagyarázni.
Nagyon sok sikert kívánok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #30293 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Szia! A "kevéske " az elég relatív. Gondold végig, hogy az adott munkához szükséges utasításokat meg tudod- e érteni , tudsz-e érdemben válaszolni? Az eddigi információim alapján elég nagy hajtás van sok szállodában, nincs idő társalogni. Viszont van egy cég, akik tiroli munkára készítenek fel, ez a profiljuk es jó hírük is van, szerintem nézz körül a neten, hogy mit tudnának neked segíteni.
Az angol jól jöhet, ha vannak külföldiek a szállodában, de alapvetően a főnökkel kell es a munkatársakkal kommunikálnod.
Az önéletrajzában írd az igazat. :) Sok diplomás megy szobalanynak, hozza vannak szokva. Allitolag nekik az mindegy, hogy mi vagy, csak takaritsal gyorsan. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Agnes1974

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #30330 Írta: Agnes1974
Agnes1974 válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Köszönöm mindenkinek a választ! Igen, félreérthetően irtam, ezért elnézést. Természetesen nem megmásítani akarom az önéletrajzom, inkább úgy értettem, hogy egy ilyen álláshoz mi az amit elsősorban figyelembe vehetnek, mert nem túl változatos és érdekes az enyém, de sem hazudni és kamuzni nem szeretnék, mert a személyes beszélgetésen úgyis kiderülne minden.:-) Bár gondolom, hogy úgyis behívnak mindenkit és ott ugrik a majom a vízbe.-) A német nyelvtudásomban a kevéske azt jelenti, hogy már ott tartok érteni értem amit mondanak, de válaszolni nem igazán van merszem, és zavaromban összekeverek dolgokat. Köszönöm a tippet a tiroli közvetítőkkel kapcsolatban, megkeresem őket mindenképp.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #30344 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Én pont fordítva működik: ha megértem, hogy mit mondanak, akkor mar sínen vagyok, mert a válasszal mar elboldogulok. Persze, nem olyan szinten, mint Goethe, :) de igyekszem azért.
Régebben több blogot is találtam a témában, hogy milyen is a szobalanyi munka...hat karriert nem nagyon lehet ott csinálni, de persze attól jobb, minthogy eladosodjaon az ember, vagy éhezzen. Szóval kezdetnek jó lesz, de ez csak az én véleményem.
Sok sikert kívánok!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mary67

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!