Szobalány állás Németország

Több
11 éve 2 hete #30690 Írta: dianalayla
dianalayla válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Hat o nem kap se lakast szerintem kajat se, baratjanal lakik oda is van bejelentve elvileg fizetnek utana betegbiztositast nyugdij meg munkanelkuli biztositast de mielott "megint" valami hulyeseget irnek megkerdem ink megegyszer alaposabban megkerem hozza el a szerzodeset is nehogy aztan o is ugy jarjon mint en

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hete #30697 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

eper25 írta: Itthon még elfantáziáltam róla, hogy hát otthon is takarítok, meg ilyesmi nem lehet az olyan nehéz. De amikor szembesültem.. az nem volt tul kellemes. Tehát örülök, hogy volt lehetőségem erre, és megpróbálom megbecsülni magam.

Igen! Ez sokszor alapvetö probléma, de ez szinte minden szakmánál meg van! Itt a BRD-ben alapvetöen magasabbak a kövtelmények. Esetedben ha otthon takaritasz, akkor leállsz valamikor hogy neked ez igy elég s igy jó! Itt a "kuncsaft" szabja meg hogy mi az elég és a jó! Ebben az esetben a munkaadó. Sokszor nehéz azt a szeintet megtalálni, hogy elég jó legyen valami (átvegyék) de ne túl jó, mert az meg nem fizetik! Mi képeket kreálunk a munkahelyen a VW-nek. Nekünk is csak olyan jónak kell lennünk, hogy a megvegyék amit csinálunk, de ez a szint jóval magsabb mint Mo.-on!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 2 hete #30715 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

Itt a "kuncsaft" szabja meg hogy mi az elég és a jó! Ebben az esetben a munkaadó. Sokszor nehéz azt a szeintet megtalálni, hogy elég jó legyen valami (átvegyék) de ne túl jó, mert az meg nem fizetik!

Sajnos az utobbi idöben nem sürün jelennek meg a valaszaim, mert
valoszinü, hogy " tul ferfias" vagyok :chuckle:
Ezt amit leirtal dct. mar ezerszer leirtuk csak a lyanyok nem olvasnak visszafele
a forumokon............. :baby:
De ez gondolom, hogy magyarban is ugy van mint nemetben:
- aki rendel az fizet -
De hanyszor irtuk mar azt is, hogy szerzödes nelkül senki ne dolgozzon,
megha ez a szerzödes csak egy Bierdeckel-en köttetik is :wait:
Mehet Gergö????? :hyper:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31600 Írta: dya
dya válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

sziasztok,én is mennék ki dolgozni mint szobalány,aki kint dolgozik leírná mire számíthatok?mire kell nagyon oda figyelnem.?a válaszokat előre is köszönöm.szép estét.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • eper25
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31601 Írta: eper25
eper25 válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

hát nagyon kemény melóra kell készülnöd. mindent gyorsan kell csinálni és nagyon precízen.
Én mint már írtam, azt gondoltam, hogy nem lesz olyan vészes, hisz otthon is takarít az ember, de ez valami borzalom néha...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #31608 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Szobalány állás Németország

eper25 írta: hát nagyon kemény melóra kell készülnöd. mindent gyorsan kell csinálni és nagyon precízen. Én mint már írtam, azt gondoltam, hogy nem lesz olyan vészes, hisz otthon is takarít az ember, de ez valami borzalom néha...

Na, ja! Szóval dolgozni kell a munkahelyeken! Nekem jó a munkám, irodában (ülve) végzem de a munkaidöben 10 percünk van, a többi efektiv munkával telik el! Tudod, azért is fizetnek itt mindenhol jobban mint Mo.-on, mert itt dolgoznak is a munkaidöben..... Pihenni otthon kell és lehet!
:chuckle:

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zizimama5

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!