Karrierépítés Németországban

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #39050 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

Ez itt kérem a difi! Hogy erre azt mondták,hogy nagyon tuti, átfogó szakma, hogy ezzel sokfélét lehet dolgozni. Nesze neked.
Amúgy meg már letojom, csinálok egy iskolát itt és kész.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39051 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

Ez a legjobb opció szerintem is! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #39054 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

DECOTEXT írta:
A magyar képzéshez csak annyit, hogy ismerősöm lányát 1,5 évig képezték valamilyen drága tanfolyamon. "Informatikai diszpécser" vagy min! Annyi köze
volt az informatikához mint a bélyeggyűjtésnek a harangöntéshez!


A "magyar képzésröl" bárminemü tanulságot így levonni igen nagy baromság. Attól, hogy vki. elvégez egy 1,5 éves "nagyon drága" tanfolyamot még eleve nem kéne nagy csodákat várni. Pláne azért, mert egy drága tanfolyamról nem is hajigálják ki a hülyéket, hiszen nem vágjuk le az aranytojást tojó tyúkot, ugye.... Mindenesetre nagyon high-tech dolgot tanulhatott, mert gözöm sincs mi lehet az az "informatikai diszpécser, vagy mi" :laugh:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #39055 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

Kedves Csibijuza, Elöre megmondom, nem fogok visszareagalni ha netan valaszolnal. Csak egy kerdesem van.
Itt az utobbi napokban telehintettel egynehany topicot a siramaiddal. Egyetlen pozitivum Németországgal kapcsolatban nem fedezhetö fel sehol. Neked minden szar, ocsmany legyen az zeitarbeitfirma, hivatal, közlekedes, munkahely Stb. Ezek ujtan csak azt nem tudom, mit keresel Te meg Németországban???

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #39060 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

Tudod mit keresek kint? Pont ezt, amit két éve akarok, de ilyen-olyan dolgok miatt nem tehetem meg! Már bocs, de neked könnyű a magas lóról beszélni, de inkább hagyjuk is az eszmecserét. Két hsz-szel előbb leírtam mit akarok, de ahhoz hozzájutni egyedül nem lehet. És csak másra hagyatkozni, hogy majd ő keres, én meg tanulok, nekem nehezemre esik, de ha nem csinálom meg az Ausbildungot, illetve részben, amire mlf nincs képesítés, az gáz. Kihasználni másokat nemkenyerem, de én kérek elnézést, hogy mertem kérdezni.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39063 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Karrierépítés Németországban

gejza írta:

DECOTEXT írta:
A magyar képzéshez csak annyit, hogy ismerősöm lányát 1,5 évig képezték valamilyen drága tanfolyamon. "Informatikai diszpécser" vagy min! Annyi köze
volt az informatikához mint a bélyeggyűjtésnek a harangöntéshez!


A "magyar képzésröl" bárminemü tanulságot így levonni igen nagy baromság. Attól, hogy vki. elvégez egy 1,5 éves "nagyon drága" tanfolyamot még eleve nem kéne nagy csodákat várni. Pláne azért, mert egy drága tanfolyamról nem is hajigálják ki a hülyéket, hiszen nem vágjuk le az aranytojást tojó tyúkot, ugye.... Mindenesetre nagyon high-tech dolgot tanulhatott, mert gözöm sincs mi lehet az az "informatikai diszpécser, vagy mi" :laugh:

Hat ja. Na nem mintha itt Nemetorszagban az "oktatas" ne lenne biznisz es ne oktassanak hulyesegeket.
Nem mellesleg amiben benne van, hogy informatikai az meg nem lesz informatikus ezert nem is torvenyszeru, hogy IT-rol kelljen tanuljon. Hogy klasszikust idezzek, a balneologus se fog balnat tenyeszteni:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!