Építőipar vagy mezőgazdasági munka

  • oanita74
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #836 Írta: oanita74
oanita74 válaszolt a következő témában: Építőipar vagy mezőgazdasági munka

Szia! A férjem Németországban szeretne munkát vállalni sajnos egyenlőre nyelvtudás nélkül, így segéd-, vagy betanított munkára gondoltunk Folyamatosan keressük a lehetőséget, nem sok sikerrel. Írod, hogy ismersz megbízható közvetítőt. Tudsz ajánlani? Már ez is nagy segítség lenne? Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #851 Írta: Charlie
Charlie válaszolt a következő témában: Építőipar vagy mezőgazdasági munka

Addig is amíg kerestek, érdemes egy alapfokú nyelvtanfolyamot minimum megcsinálni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • angyal
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #923 Írta: angyal
angyal válaszolt a következő témában: Építőipar vagy mezőgazdasági munka

Örülök,hogy rátaláltam erre a témára,mert a mi problémánk is ugyanez.Én most vagyok indulófélbe Németországba,egy kis kocsmában fogok dolgozni/ha minden összejön/.A férjem is dolgozni szeretne,de neki is csak a mezőgazdaság,vagy az épitőipar jöhet számitásba,ill.bármilyen fizikai munka.Én 2 kisgyereket hagyok most itthon,annak reményében,hogy talán egy új életet tudunk kezdeni.Ki az a Pásti Éva akit emlitettél?Fel lehet vele venni a kapcsolatot?Várom válaszod!Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Cytrom
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3541 Írta: Cytrom
Cytrom válaszolt a következő témában: Építőipar vagy mezőgazdasági munka

Sziasztok! Tavaly jól átvertek otthagytam a viszonylag jó munkahelyem vissza már nem vettek azóta minimálbéres munkám volt van két gyerekem jön a továbbtanulás és hát megmondom őszintén van egy pár elmaradt számla. Ami most kihúzna a slamasztikából az egy kinti munka mindegy mit kell csinálni építőipar vagy mezőgazdaság komolyan mindegy csak kint legyek hosszútávra.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!