laci460 esélyei

Több
12 éve 1 hónapja #15849 Írta: laci460
laci460 esélyei téma létrehozva laci460 által

Sziasztok !
Esélyeim ? A nyelvet még nem beszélem .
Egy két paraméter férfi 36 éves vagyok B C jogosítvány targonca vezetői , autóra szerelt daru és emelő hátfal . Ezek vannak és még most szeretném lerakni az E kategóriát . Tömören ennyi . :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15852 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: laci460 esélyei

Amíg nem beszéled legalább alapfokon a nyelvet (minimum 100 óra tanfolyam) véleményem szerint semmi esélyed.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nagyberci, laci460

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15853 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: laci460 esélyei

Szerintem nem óraszám függő a dolog,egyezzünk meg inkább annyiban hogy ha vki telefonálni tud,és nem tőmondatokban fejezve ki magát legalább 10 percet el tud beszélgetni úgy hogy nincs félreértés(állás vagy bármilyen más ügyben ismeretlennel),arra már lehet alapozni,de ahhoz is nagy bátorság kell.
És NEM EGYSZERŰ!!!
Ha ez nem megy akkor az nem bátorság hanem blödség :)
Én bátor voltam,és szerencsém volt sok apróságban,bár elég hanyagul jöttem ki,pont ezt tárgyaltuk ma Gergoo-vel :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laci460

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15854 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: laci460 esélyei

Ha valakinek jó a nyelvérzéke és meg is mer szólalni, lehet a fele is elég de éppen a napokban néztem egy 100 órás, alapfokú tanfolyam anyagának leírását és hát maradjunk annyiban, hogy az egy erős turista szint! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • momo0105
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #15857 Írta: momo0105
momo0105 válaszolt a következő témában: laci460 esélyei

Szia, annak idején én is úgy indultam neki Németországnak, hogy csak az oroszt tanították. Jó kis kommunista rendszerben. Stoppal,s egy szótárral a bőröndben,de én nő vagyok,s az első munkahelyem egy török kávézó lett,ahol először törökűl tanultam,s közben segítettek a németet is taníttatni a törökök,persze. Mind ez 3 hónap alatt sikerűlt is,s az óta is fejlesztem a tudásom. Tehát vagy barátokkal indulj el,s legyen egy aki tud németűl s elég pénz a zsebedben ahhoz,hogy ott ragadjon rád a nyelvtanulás,vagy itthon tanulj meg alapvető szavakat. Különben nem sok esélyed a munkára. A lényeg a nyelvtanulás mert a nélkül még utcaseprőnek sem vesznek fel szerintem. Ha valakinek van jobb ötlete ezzel kapcsolatban írja ide le.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hónapja #15859 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: laci460 esélyei

laci460 írta: Esélyeim ? A nyelvet még nem beszélem .

Nos, mivel sem atomfizikus, sem génkutató nem vagy, igy semmi. Értsd: ha nagyon keresett szakmád lenne, akkor nagyon kellenél, s még a leendö céged is elküldene nyelviskolába, vagy rendelnének melléd tolmácsot! Sajnos nem ez a helyzet......
Minimum törni kellene a nyelvet.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!