Kenvelo91 esélyei

×

Szavazás: Kenvelo91 esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
5 33.3%
Szerencsés esetben
6 40%
Esetleg nyelvtudással
2 13.3%
Biztos el tudsz helyezkedni
2 13.3%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • Kenvelo91
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #2335 Írta: Kenvelo91
Németországba mennék. Esélyeim? téma létrehozva Kenvelo91 által

szia bocs a zavarásért én egy 35 éves anyuka vagyok 13 éves a lányom mi a véleményed a német nyelvtudás nélkül kimenni dolgozni gyerekkel ? lánykám 6 éve tanulja a németet de ez még szép kevés én angolul bezsélek de németországba szeretnénk kimenni és ott dolgozni valamit ami tudom nem lessz könnyü nyelv nélkül megirnád a véleményedet köszi kenvelo91

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2337 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Akinek van ideje, tippeljen. Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2347 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Bocsanat, nem droidkodok. De ennek igy mi az ertelme? A szaktudas es az igenyek ismerete nelkul akar arra is lehetne szavazni, hogy nyer e a lotton vagy sem:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Cosy, Chrona

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #2348 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

dizel írta: Bocsanat, nem droidkodok. De ennek igy mi az ertelme? A szaktudas es az igenyek ismerete nelkul akar arra is lehetne szavazni, hogy nyer e a lotton vagy sem:)

Valóban. Ennek így mi értelme? Ezért készítek ezentúl minden esély felől érdeklődőnek egy ilyen szavazást.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2350 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Gergő! Napok óta esik a hó itt Münchenben, nem tudom eldönteni, van-e esélyem kihalászni az autómat a hó alól. Ha van, akkor mivel ássam ki? Lapát? Ásó? Ha nincs akkor mivel menjek boltba? Gyalog? Trammal? Ha trammal megYek melyik boltba menjek? Kérlek szavazzuk meg! :lol: :lol: :lol:

Bocsánat, ha túl cinikusra sikerültem, de igaza van dízelnek, ez kb olyan, mintha az ötös lottóra szavaznánk, arról nem is beszélve, hogy én bár hatalmas empátiával rendelkezek, számomra idegen magyaroknak is szoktam segíteni, amiben csak tudok, de ha jön ide valaki, leregel az oldalon, betolja az első kérdését az esélyei latolgatására...mi meg szavazzuk meg? Nem ovis dolog ez egy kicsit? :woohoo:

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Cosy

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2354 Írta: Cosy
Cosy válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Roxa teljesen igazad van!
En már annyit ilyennel találkoztam, próbáltam segíteni is, de rájöttem teljesen felesleges. Azok az emberek, akik még arra se veszik maguknak a fáradságot, hogy egy kicsit a témában utánaolvassanak, aztán a kérdésüket az információikra alapozva érthetöen és igényesen tegyék fel, azok nem érdemelnek választ. Lapozzunk.
Kevés az idejük, nem érnek rá egy hosszabb szöveg összeállítására, nekik megoldás kell azonnal, mert Magyaroroszágon a helyzet tarthatatlan. Gyerekek vannak, tehát óvoda kell, iskola, munkahely kell és olcsó lakás, ja és minden munka érdekli öket, bár nem beszélnek egy hangot se németül. :woohoo:

Megfogadtam, hogy többet ilyen témában nem is fogok reagálni, mert a válaszukat ismerem: "a magyar a magyarnak ellensége", "ti is elkezdtétek valahogyan, most meg nem akarjátok, hogy másoknak is jó legyen", "tudjuk persze, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, de ....."

Gergö, egy másik fórumon az ilyen munkakerök beírásai egyszerüen kukázásra kerülnek, nincs értelme vele idöt pocsékolni. Az esélylatolgatás jó poén különben, de az is csak a helyet foglalja. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!