Kenvelo91 esélyei

×

Szavazás: Kenvelo91 esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
5 33.3%
Szerencsés esetben
6 40%
Esetleg nyelvtudással
2 13.3%
Biztos el tudsz helyezkedni
2 13.3%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
13 éve 5 hónapja #2361 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Roxa írta: Nem ovis dolog ez egy kicsit? :woohoo:

Ovis lenne? :laugh:
Régebben már írtam, hogy én sem igazán így képzeltem a németországi magyarok közösségének oldalát, hogy 90%-ban a munkáról fog szólni de próbálok alkalmazkodni. Mindenesetre szeretnék attól az oldaltól eltérően ahol azonnal kivágják a hasonló kérdéseket segíteni, különösen ha jellemzőek ezek a kérdések. Viszont mint mindennek, ennek is megfelelő helyet kellett találnom mert az nem tartható állapot, hogy szinte minden topikból kellett már ilyet kitakarítanom különben egy privát biztosítók topikot is pl. elvisznek néhány óra alatt olyan irányba, hogy én nem tudom kitakarítani, később pedig aki a privát biztosítókról keres majd információt, csak a szemetet találja majd. Ez így nem jó. Szóval úgy gondoltam mivel sok értelme nincs, az esetleg választ adóknak pedig sok idejük nincs, a legegyszerűbb ha a megadott információk alapján egy klikkelésel, anonim módon azért mégis lehet "segíteni", választ adni a kérdésekre megoldást választom. Így nem kell vitázni ha már valaki időt szán az ilyen kérdés megválaszolására és valaki a negatív választ követően el szeretné mondani azt a véleményét, hogy már megint ilyenek+olyanok a magyarok. :laugh:
A szavazás úgyis mindig vegyes lesz, mint az esetleg adott válaszok is, viszont spórolunk rengeteg (feleslegesen kidobott) időt. ;) A kérdés feltevője pedig ha ezek alapján dönti el, hogy akár nyelvtudás nélkül indul neki Németországnak, hát csak sok szerencsét tudunk neki kivánni mert mást nem.
Ráadásul, úgy tűnik működik. Már tizen tippeltek :) talán segít Kenvelo91-nek az indulást eldönteni és legroszabb esetben néhány hét, hónap után hazamegy. Ez nem akkora tragédia azért, egy kis oviskodást megér szerintem. ;) :) :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eras72

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12370 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Eltelt 1 év 1 honap.
Kérdés: mi lett végülis az akcióbol?
Beszámolo?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12371 Írta: IrányNémetország
IrányNémetország válaszolt a következő témában: Kenvelo91 esélyei

Kétlem, hogy lesz beszámoló. Kenvelo91 megszüntette profilját.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!