Sparkasse onlinebank

Több
10 éve 11 hónapja #30848 Írta: majomka1231
Sparkasse onlinebank téma létrehozva majomka1231 által

Sziasztok!
A sparkasse-nál van bankszámlám, igényeltem hozzá az online bankot.
Letudná nekem valaki írni lépésről lépésre a bejelentkezés folyamatát, mert sehogy sem tudok kiigazodni rajt.
Előre is köszönöm!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #30849 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

majomka1231 írta: Sziasztok! A sparkasse-nál van bankszámlám, igényeltem hozzá az online bankot.Letudná nekem valaki írni lépésről lépésre a bejelentkezés folyamatát, mert sehogy sem tudok kiigazodni rajt.Előre is köszönöm!

Nekünk is ez van. A dolog egyszerü és önmagyarázó. Menj a sparkasse web lapjára és ott jelentkezz be a neveddel és a jelszóval. (A sparkasse adott jelszót) Azonnal a számládhoz kerülsz. Ha viszont utalni vagy valamit változtatni akarsz ahoz kell ez a kütyü (a sparkesse adja és regsztrálja, majd aktiválja) Ha utalni akarsz akkor megjelenik egy szürke villogó felület nem nagyobb mint 3x1 cm. A kártyát amit szintén ehez adtak, (nem átlagos kártya, csak ehez van) dugd be a "kulcsgeneratorba" (ez a kütyü > nézd az elsö képet) majd tartsd a villogó felülethez úgy, hogy elöl legyen az olvasója. Jelzi ha jól tartod és megindul az azonositás. Ezután küld neked a bank (ha Te vagy Te!) egy TANkodot, s ezt kell az utalásnál megadni! Minden tranzakciónál ez a procedúra.
Szuper jó, mert hiába törné fel valaki az online számládat, akkor sem tud semmit levenni vagy utalni...

Ezt a kütyüt kell a megfelelö helyre tartani ahol villog.

Tan_Generator.jpg melléklet nem található



Itt a második képen egy másfajta generátor van, de itt láthatod hogyan kell kb. tartani!


Ui. elöször nekünk sem ment. Egy két gyakorlatozás kell, hogy jól tartsuk
a monitoron az azonositáshoz, de megéri vele foglalkozni mert biztosnságos!

DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51, majomka1231

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #30852 Írta: szorgos
szorgos válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Szia,
sparkasse-...falu ahol vagy.de, bejön a főoldal, válaszd az onlinebankot, bal felső sarok számlaszám, jelszó, az első belépőjelszót a bank adja, vagy ott te adod meg a fiókba, utánna válassz tevékenységet, pl kontostand, kattints a bejelentkezés piros ikonjára, ez mind mind a bal felső sarokba van.
Ha sikeresen beléptél, akkor név szerint üdvözöl.
innen tied a pálya.
De, menj be a fiókodba , ahol nyitottad, és kérd meg mutassák meg lassan nyugodtan a belépés menetét. Egyszerű mint a faék.
De az infoablak ami belépés előtt feljön arra figyelmeztet hogy vannak visszaélések. Ezért mondom elsőnek a bankfiókba lépj be a fiókodba, mert most pl. minden szokatlan, és nem tudhatod mi a nem odavaló ablak. És ha a hekkernek töltöd ki az adatodat, hát abban nem lesz köszi.
Ennyi, jó bankolást!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51, majomka1231

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 11 hónapja #30857 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

A sparkasse-nál van bankszámlám, igényeltem hozzá az online bankot.
Letudná nekem valaki írni lépésről lépésre a bejelentkezés folyamatát, mert sehogy sem tudok kiigazodni rajt.
Előre is köszönöm!

Csakis akkor tudsz Online menni amikor ezt neked a bank visszaigazolta.
Meg se probald elötte, mert akkor zaroljak!!!!!
Miutan meg van az engedely es meg vannak a PIN-ek ,
Sparkasse -NetKey oder Alias egyebb, akkor:
1) Login Konto/Depot
2) Beadod a NetKey- es a PIN-t
3) es, ha meg kernenek "Zugriffcode-t, azt is
es akkor bent vagy.
Innentöl mar gyerekjatek :clap: :clap:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51, majomka1231

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31561 Írta: salamonfeco
salamonfeco válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy a sparkassés számlámról online tudok-e utalni magyar eurós számlára.
A következő kérdésem,hogy Magyarországról tudom-e használni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31568 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

salamonfeco írta: 1 / Olyan kérdésem lenne,hogy a sparkassés számlámról online tudok-e utalni magyar eurós számlára.
2 / A következő kérdésem,hogy Magyarországról tudom-e használni?


1.Igen
2.Igen!


1./ Minden további nélkül! Add meg azonban az EU utaláshoz az IBAN és a SWIFT száodat.
(Annak ellenére, hogy EU utalásnál a törvény szerint nem lehet külön kezelési költséget felszámolni, a magyar bankok ezt mégis teszik. Többszöri reklamációm és neheztelésem, valamint az erre vonatkozó nemzetközi törvények kivanata felmutatása ellenére (magyarul!!!) mégis vontak. Az indok: ez "belső banki rendelkezés). Ez azt eredményezte, hogy már 3. éve csak KP viszünk pénzt, ha banka akarjuk betenni. Akár forint akár euron!)

2./ Tudod használni! A Sparkesse bevezette az online "log in"-t. és egy ilyen kütyüt adtak: (kép alul). Ha neked nincs kérj. Ezzel az egész világon bárhol ahol internet van, tudod a számládat kezelni! Akár Alaszkáan is! Nem komplikált, hamar meg lehet tanulni! Nejem antitalentum a computernél s 20 perc múlva használta ezt a TAN generátor! Oldalt van egy slicc oda kell a hozzátartozó kártyát bedugni. (Szuper biztosnságos, mert az oldal generálja ezze a TAN számot. lenyúlni nem lehet) Egyelőre!

DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: margit51, salamonfeco

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!