Sparkasse onlinebank

Több
10 éve 10 hónapja #31571 Írta: vbela64
vbela64 válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Mi nem kaptunk ilyen kütyüt (TAN generátort), viszont minden utaláskor SMS-ben a számla tulajdonos megkapja a TAN kódot, amit be kell gépelni.

Tehát ha történik átutalás, telefon szükséges hozzá. Az SMS fogadása külföldön is ingyenes.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31572 Írta: salamonfeco
salamonfeco válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Köszönöm a válaszokat,nekem TAM generátorom van mivel a német tudásom hagy kívánni valót maga után,így inkább ezt választottam mint a telefonost.Próbáltam is használni,de az utalásig nem jutottam el mert nem minden világos számomra.De nem adom fel és előbb utóbb menni fog :) .
Esetleg ha valaki le tudná írni hogy lépésről lépésre mit kell csinálni az nagy segítség lenne.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31574 Írta: salamonfeco
salamonfeco válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Bocsi TAN generátor

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31576 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

vbela64 írta: Mi nem kaptunk ilyen kütyüt (TAN generátort), viszont minden utaláskor SMS-ben a számla tulajdonos megkapja a TAN kódot, amit be kell gépelni.
Tehát ha történik átutalás, telefon szükséges hozzá. Az SMS fogadása külföldön is ingyenes.

Igen ez a régebbi rendszer! Ez volt nekünk is sokáig! A magyar számlánk is igy műxik az ERSTE banknál. Ez a TAN generátoros már a fejlettebb. (Régen volt pl. a Star Money program amivel fel lehetett lépni direkt a banki computerre, de ez nem volt túl jó, mert találtak hackerek lehetőségeket.....) Ez az új, direkt a Sparkasse WEB lapjára megy. Ezt bárki megteheti, de a kódot az oldal csak ezzel a kütyüvel generálja, s ezt is csak akkor ha a kártya benne van.
:wait:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja - 5 éve 5 hónapja #31577 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

salamonfeco írta: TAM generátorom van mivel a német tudásom ,hagy kívánni valót maga után.Próbáltam is használni, de az utalásig nem jutottam el mert nem minden világos számomra.Esetleg ha valaki le tudná írni, hogy lépésről lépésre mit kell csinálni az nagy segítség lenne!

Na, akkor kezdjük! Itt az első cimben kiiXeltem a saját bankunkat (Itt a tiedet kell beirnod, ha nem tudod a weblap cimet. Vagy ird be: Sparlasse ......... << (település neve ahol a bank van). A googli kidobja!

01./ hátétépées://banking.spk-XXXXX-XXXXXX.de/portal/portal/StartenIPSTANDARD
02./ Balra felül "Onlinebanking"-nál bejelentkezel. ( Anmelde ID: xxxx , PIN: xxx )
03./ Kattints a "Banking"-ra. (Ez ebben az esetben "Überweisung" lesz.)
04./ A megjelenő formulárt ki kell tölteni (kinek, hova , miért, stb)
05./ Ird be az összeget. (Beitrag)
06./ A kapott kártyát nyomd be a kütyübe, s az elkezd villogni.
07./ Tartsd enyhén ferdén a villoggó szürke téglalalpokhoz úgy hogy a kütyün levő 2 kis 3szög között legyenek a villogók. A monitorhoz egészen közel kell tartani!!!)
08./ Megjelenik, hogy "Überweisung erfolgt" >>> OK
09./ Konto (hogy kinek és hova) >>> OK
10./ Összeg (Summe) >>> OK
11./ Most ad egy TAN számot.
12./ Ezt a TAN kódot ird be a kijelölt helyre.
13./ Senden (Küldés)
A lóvé elment! (Minden pont után vagy OK-t, vagy tovább-ot kell nyomni. ("OK" vagy "Weiter")
********************************************************************************

Ezen a cimen itt alul meg egy DEMO van. Mindent megmutat egy szimulált használóval.
Csak szimuláció, semmi nem történik mert egy képzelt használóval megy:

hátétépées://wéwéwé.spk-XXXXX-XXXXX.de/privatkunden/konten/online-banking/details/index.php?n=%2Fprivatkunden%2Fkonten%2Fonline-banking%2Fdetails%2F

Itt is az X helyére a bankod cime kell, (település).A középső
linkeknél az alsó! (Érdemes azonban a többit is megnézni!


DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, kisne, salamonfeco, fersza1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31580 Írta: salamonfeco
salamonfeco válaszolt a következő témában: Sparkasse onlinebank

Nagyon szépen köszönöm,most már menni fog!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!