Paypal átutalás

Több
10 éve 6 hónapja #33627 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

Nem akarok hazudni, de has per kábé 5 éve van PayPal számlám és én már akkor számlával regeltem (nem is volt akkor még német MC/Visa kártyám).

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tito ortiz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33628 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

Nem kell kártya. "Gast" minőségben nem feltétlen kell kártya, de ha lenne is csak a dombornyomott a jó. (nekem is csak sima Sparkasse-és Maestro-m van, a forintos az dombor, de itt még nem kértem.) De bármikor fizethetsz "Lastschrift"- módiban. ( A gyengébbek kedvéért Inkasszóval.) Ugyanúgy a Paypal-on keresztül megy a móka. Most vettem téligumit az E-bayen.Vasárnap nyeteltem, hétfőn jött az emil, hogy lóvé megérkezett, szerdán hozta a futár. (Magyar srác volt =D) ennyi és nem több.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tito ortiz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33629 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

Oké. Csináltam egy regget, látszik, hogy kemény már az online payment piac is. Kettőt pislantottam és már bent is voltam a paypal fiókban és adhattam hozzá amit akartam. Ugyanakkor a zigeuner féle inkasszótól egy main bank account-on mindenkit óvnék!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza, tito ortiz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33630 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

Nekem idáig működött, nem ez volt az első. Az eladó a gyenge láncszem, azt kell előtte leinfózni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza, tito ortiz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #40183 Írta: Geotech
Geotech válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

Van egy Német Paypal-os számlám ( gondolom sokaknak van Paypal.de) amit vásárlásra használtam eddig.
Most viszont eladásra is használtam.
Meg is történt sikeresen az adásvétel, a Paypal számlámon ott is van a pénz.
Kérdésem ezzel kapcsolatosan:
- Mivel van hozzárendelve bankkártya, így automatikusan átkerül a számlámra az összeg vagy nekem kell valamit bűvészkednem.
- Lehet hogy bugyuta kérdés, de mivel mindig csak én vásároltam, pár napon belül le is vonta a Paypal az összeget a számlámról, most meg lassan egy hete várok hogy átkerüljön a bankszámlámra az összeg.
Az Angol Paypal-nál van olyan lehetőség hogy áthelyezés a bankszámlára, de hogy itt van-e esetleg nem tudom, vagy ebben az esetben türelmesen várjak mind átutalják a megadott számlára.
Nem akarok hülyeséget csinálni, inkább kérdezek.
Akinek van ebbe tapasztalata kérem ossza meg.
MfG.
Nandor

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #40184 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Paypal átutalás

A paypal kizárólag a paypal.com domainen érhető el, nyelvek, országok pedig alkönyvtárakban. Németország pl. a paypal.com/de/ alkönyvtárban található. A lényeg, hogy egyetlen motoron működik és biztos, hogy (csak) manuálisan tudod át rakni számládra vagy akár a kártyádra a pénzt. Balance/Transfer Money/Transfer funds menüben meg kell, hogy legyen nálad is! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Geotech

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!