TransferWise

Több
9 éve 6 hónapja #37805 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: TransferWise

Gergoo írta: Én is kipróbáltam :) Hétfő délelőtt küldőtt 100 EUR ma (néhány perce) megérkezett 31328 HUF formájában egy CIB-es magyar számlára.
Mai MNB árfolyam 316,61

Ilyen kis tetelnel ez jo deal.:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39382 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: TransferWise

Úgy tűnik nagyobb tételnél még jobb a helyzet. Közel ezer eurót küldtem tegnap délután és ma reggel jött az e-mail, hogy 1 EUR = 308.6896 árfolyamon számolva holnap meg is érkezik a magyar számlára a lóvé. Mai MNB árfolyam 307,09 :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39383 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: TransferWise

Gergoo írta: Úgy tűnik nagyobb tételnél még jobb a helyzet. Közel ezer eurót küldtem tegnap délután és ma reggel jött az e-mail, hogy 1 EUR = 308.6896 árfolyamon számolva holnap meg is érkezik a magyar számlára a lóvé. Mai MNB árfolyam 307,09 :)

Az nem a mai MNB kozeparfolyam, hanem a legutolso munkanap, azaz maj. 22. MAi nap kozeparfolyama holnap lessz lathato:)

De az epp pillanatnyi EUR kozeparfolyam is 308,9 HUF. Ehhez kepest 308.7-et kapni az tobb mint k. jo! MAjd nezd meg mennyit utaltak es hogy valoban annyi e az annyi. Marmint volt e barmilyen mas koltseg ami levonasra kerult. Elvileg nincs, de kivancsi vagyok:)
HA ez ilyen akkor regisztralok is a Transferwisera:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39384 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: TransferWise

Beállíthatod az utalást úgy is, hogy a fogadó pontosan mennyi HUF-ot kapjon ;) csak ilyenkor oda kell tenni 3% körüli RATE PROTECTION DEPOSIT-ot de azt vissza is utalták amint elment a lóvé.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 10 hónapja #39385 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: TransferWise

Én mindig itt nézem. Aktuálisabb nincs , folyamatosan (autómatikusan?) változik.
A jó, hogy bankonként van kilistázva. Lehivható telefonra is. Lejjebb grafikus statisztikák ami jobban láthatóvá
teszi a tendenciát! Nem csak ez euronokra, van itt dollártól a "Templárig" minden! :chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39401 Írta: zpisti
zpisti válaszolt a következő témában: TransferWise

Én már majdnem két éve használom a Transferwise-t, havi rendszerességgel és csak jókat tudok mondani róla: gyors, egyszerű és problémamentes :)

Sokan nem merik kipróbálni, mivel elvileg egy litván bankon keresztül megy a konvertálás az adott ország pénznemére, pedig sok vesztenivaló nincs rajta: a banki ualáshoz és pláne a Western Union-hoz képest nagyon olcsó a rátájuk és sokkal gyorsabb, nyomonkövethető ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!