Induló tőke

Több
12 éve 11 hónapja #3809 Írta: Tundyke
Tundyke válaszolt a következő témában: Induló tőke

Szia Maya!
Köszönöm szépen,de én most női-férfi fodrász szakmámmal megyek ki dolgozni.Április 25.-én indulok Stuttgart mellé.Esetleg ha nem sikerülne a szakmámban elhelyezkedni,akkor bármi mást megpróbálnék.A fodrász mellett van még nagyar-német nyelvű bizonyítványom,mint hotel szobaasszony(szobalány),és 5 és fél éves gyakorlatom van idősgondozásból(M.o-on),de arról nincs papírom.Bízom benne,hogy elfelejthetem a munkanélküliséget,mert itthon most amióta decemberben hazajöttem Ausztriából munka nélkül vagyok.Te merre vagy Maya Németországban?Üdv neked is,jó hétvégét neked!!!;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 11 hónapja #3812 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Induló tőke

Szia Tündi!

Örülök, hogy ilyen jólképzett vagy, és hogy nem ijedsz meg a kihívásoktól. Én is voltam már minden, eladó, öreggondozó, szobalány...
Az előző levél nem is neked szólt, hanem általában ajánlottam az otthonról elvágyódóknak.
Én Rastattban lakom 6éve, és egy kávézóban dolgozom.
Párom Stuttgart mellett dolgozik. Ha kijössz, meglátogatnálak :)
Üdv. Maya
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gika
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 10 hónapja - 12 éve 10 hónapja #4802 Írta: gika
gika válaszolt a következő témában: Induló tőke

Szia Maya!
Először is azzal kezdeném,hogy megköszönöm a sok jó tanácsot amit te itt adsz ezen a fórumon és mindezek mellett kivánom hogy mindig maradj ilyen aranyos és pozitív ember mert sajnos itt Magyarországon nagyon kevés ilyen ember van. Én egy 39éves család anya vagyok és nagyon nehezen élünk itt Magyarországon a párommal együtt állami gondozásban nőttünk fel és így ezáltal csak magunkra számithatunk, a te hozzászolásaid alapján hoztam meg a döntést, hogy Németországba fogok a családommal együtt letelepedni, eddig reményem sem volt de ezután teáltalad van. Sajna kevés pénzem van és először csak egyedül fogok ki menni, a nyelv az ami még most nem nagyon megy de tanulom és remélem mihamarabb menni is fog. Mindent köszönök sok puszi
gika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!