Induló tőke

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3773 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Induló tőke

Szia!
Bemégy ide:
Foglalkoztatási Hivatal - Állami Foglalkoztatási Szolgálat
Eu Integrációs Kirendeltség
1086 Budapest, Szeszgyár u. 4.

Ügyfélfogadási idő:
Hétfőtől csütörtökig: 9:00-tól 15:00 óráig.
Pénteken a személyes ügyfélfogadás szünetel.
Vagy felhívod őket ezen: Tel: (1) 303 0810
E -mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..
Akkreditációs Iroda
1089 Budapest, Szeszgyár u. 4. I.em. 102.

Ügyfélfogadási idő:
Hétfőtől csütörtökig: 8:30-tól 15:00 óráig.
Pénteken a személyes ügyfélfogadás szünetel.

Engem 2005 és 2008 között minden évben ők közvetítettek ki.
Bizalmam 100%os irántuk. Gyors, megbízható, perfekt.
Nem kerül semmibe a közvetítés.
Gyakorlatot tőlem soha sehol nem kértek.
A Haushaltshilfe állásnál idős embert kell gondoznod. Főzöl, mosol, takarítasz. Kijön mindennap a Socialstationtól megfürdetni az öreglányt, neked csak a reggeli-esti le-fel öltöztetésnél kell segítened. Csak ágybefekvőhöz kell a végzettség. Dehát azt nem kell elvállalni.
Nekem szerencsém volt, mert rengeteget tudtam mellette németet tanulni. Esténként eljártam suliba, én nem vállaltam az éjszakai gondozást.
Kitartás, sikerülni fog!
Üdv. Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #3780 Írta: Tundyke
Tundyke válaszolt a következő témában: Induló tőke

Ezzel sok mindenkinek segítettél!Szerintem hétfőn megrohanják az ÁFSZ-t.Ami nekem a legjobban tetszett,az az,hogy végre lehetett egy olyan storyt olvasni,ami többször is jól végződött.Nem csaptak be,nem húztak le,munkát kaptál ténylegesen.Több ilyen story kellene!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3790 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Induló tőke

Üdv Mindenkinek !

Az induló tőkével már én is többször kalkuláltam, és mindig arra a következtetésre jutottam, hogy a 3 havi kauciót kellene megspórolni valahogy hiszen az rengeteg pénz (kb. 1500 €). Én is többször nézegettem már a különböző lakáshirdetéseket és én is sokszor olvastam már erről a "biztosítással rendezni a kauciót" dologról.
Kérek mindenkit, hogy akinek pontos információi lennének (elsősorban saját tapasztalatra gondolok) ennek menetéről az ossza meg itt mindenkivel.
Köszönöm előre is!
T.G.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hete #3801 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: Induló tőke

Csak privát hirdetéseket keressetek az interneten,ott nem kérnek provisiot csak kauciot,az pedig csak a tulajon mulik hány havit kér..1-2-vagy 3.Én is ugy találtam meg a mostanit kezdésnek egy havi lakbért kellet fizetni meg két havi kaucoit,igy kibirhato.Az ingatlankereskedök szinte mindenütt kérik a provit ami általában az egy havi lakbér 2,3szorosa,amit nem is kapsz vissza.Privi hirdetésben lehet alkudni is sokszor több részletben is fizetheted a kauciot.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3802 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Induló tőke

Sziasztok, üdv Tündike!

Bonnból közvetítik a Haushaltshilfe-éket az ország minden pontjába. Ők kapják a kapcsolatot az Állami Foglalkoztatási Hivatallal(AFSZ). Van magyar nyelvű alkalmazottjuk. Ők a bajban is segítenek. Csak ajánlani tudom őket
http://www.hbmk.hu/eu25/nemet/munkavallalas.html
Szóval a Magyarországon levőknek:

1.A Szeszgyár utcai kirendeltséggel felvenni a kapcsolatot.
2. 2hét múlva kiutazni.
3. Munkanélküliséget elfelejteni!
Gruß Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #3805 Írta: kkviktoria
kkviktoria válaszolt a következő témában: Induló tőke

Kedves Maya!

Te valóban sok jó energiát sugárzol!
Én itthonról próbálgatom ezt a Haushilfés dolgot. Az ÁFSZ-szel olyan pozitív tapasztalatom nincs, egyszerűen válaszra sem méltattak, pedig profi az önéletrajzom.
Most közvetlenül a német közvetítő irodáknak küldöm a pályázataimat. (egy már válaszolt is:woohoo: )Majdnem sikerült , csak sokáig hezitáltam. Tehát vacakolni sem szabad, rögtön le kell csapni a jónak ígérkező munkára.
Én kizárólag Münchenbe akarok menni, lehet, hogy ez is korlátozza majd a "sikeremet".
Egy hete regisztráltattam magam 2 magyar közvetítőnél is, de a rossz hírek hallatán nem sok bizodalmam van bennük.
Visszatérve az "induló tőkére": ehhez a munkához valóban nem kell,de aztán semmi magánélet, legalábbis egy darabig.
Üdv.: Viki

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!