Bothe-Schnitzius GmbH információ

Több
10 éve 8 hónapja #32625 Írta: azimut
Bothe-Schnitzius GmbH információ téma létrehozva azimut által

Hali!
Mivel nem találtam Magyar nyelvű fórumot úgy érzem a cég megérdemli, hogy beszéljünk róla!
Egy kis ismertető, annak, akit foglalkoztat a gondolat, hogy ehhez a céghez megy dolgozni.
Elintézik a papírmunkát, rendesen fizet / habár egy heti bérem még náluk van / rendszeresen adja a melót, ha egy kicsit beszéled a németet minden ok. A fel és lerakókon korrektek segítőkészek.
A fentieket olvasva minden csodásnak tűnhet, csak nézzük mit várnak ezért.
Úgy érzik ezzel a tulajdonuk lettél és ők rendelkeznek veled.
Minden szombaton dolgoztatott + egy vasárnap és ezt külön nem fizeti úgy veszi ez beletartozik az alapbérbe és nem ad rá napidíjat.
Számukra nincs vezetési idő és munkaidő. Egyedül az ügyfél kiszolgálása számít a dolgozó mint ember számukra nem létezik. Az irányító, aki beszél Magyarul a kollégák csak KÁPÓ nak nevezik / Én ferenginek hívtam/ nekem kijelentette, hogy mi alkalmazottak le vagyunk sz.rv. ,csak az ügyfél számít csak akkor keres ha neki kell valami egyébként teljesen magadra, és a kollégákra vagy utalva.
Nekem nagy szerencsém volt, mert olyan segítőkész emberekkel találkoztam, akik nélkül nem tudtam volna dolgozni. Ezúton is köszönetet mondok nekik. KÖSZÖNÖM !!!
A vezetési és munkaidőket rendszeresen túlléptetik. Nem ritka a 16, 18, 20 órás műszak Én még szerencsés voltam, mert nekem munkaidő túllépéseim és rövidített pihenőim voltak.
pl. 4 kézbe dolgoztatott nappal, majd este átültetett egy kis autóra amivel mentem 800 km t hajnalba értem vissza reggel meg indított, mert a kártyám az szerinte jó,
Aztán csinált olyat, hogy nappali műszakba dolgoztatott korongos autón, majd eldobatta a korongot
/ persze eltettem / majd átvetetett velem egy ADR s autót amivel dolgoztam hajnalig.
Amikor panaszkodtam a kollégáknak, azt mondták ezt el kell viselni, mert a kezdőket mindig próbára teszik.
Nekem utasítást adtak a vezetési idő túllépésére / mondva " ha ellenőrzést kapok a cég vállalja a felelősséget / szerencsére megálltam nyomtattam és ráírtam a túlvezetés okát .
Amikor rendőri ellenőrzésbe futottam felelősségre vontak, hogy miért mondtam, hogy utasításra vezettem túl, miért kevertem bele a céget
Majd ők vizsgálják mi történt cég érdekre és mit hibáztam én.
Ezután a ferengi még egyszer utasítást adott a vezetési idő túllépésére. Én ezt már megtagadtam, mire munkamegtagadásnak vette és nem tart igényt a munkámra.
A 4 hét utáni hazautazás szerencse kérdése. Próbálnak tovább tartani. Velem is megpróbálták Én ragaszkodtam a 4 héthez és eljöttem haza. Most várom a papírokat, amiben felmondanak, mert megtagadtam a munkát.
Véleményem szerint Én becsületesen dolgoztam és ki fogok állni az igazamért.
FONTOS: Én úgy láttam csak a Magyarokat hajtják, mert mi hajlandóak vagyunk többet elviselni mint a más nemzetiségűek. Lengyelt, Ukránt nem láttam szombat délután, vagy vasárnap dolgozni. Ők betartják a munkaidőket, és mindig kiveszik a pihenőt.
Mindenki gondoljon , amit akar, de szerintem baj van velünk!!!!
Ellenem jelenleg az elkövetett szabálytalanságok miatt eljárás folyik. Tájékoztatlak benneteket a fejleményekről, mert szerintem tanulságos az egész történet.

Üdv.P.Laci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gabi1983
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 7 hónapja #32823 Írta: Gabi1983
Gabi1983 válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

szia!

engem érdekelne egy-két kérdés sürgősen a céggel kapcsolatban? vhogy priviben fel tudnánk venni a kapcsolatot?

köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #32830 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

Nincs privizgetés! Mindenki hasznára hozzászólás (értelmes) van csak!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 7 hónapja #32840 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

A vezetési és munkaidőket rendszeresen túlléptetik. Nem ritka a 16, 18, 20 órás műszak

En ,ha jol emlekszem mindenkinek felhivtuk figyelmet ,hogy ovakodjon,
DHL, UPS, DPD, GLS es egyebb Subunternehmertöl.
Itt az anyacegek szemet hunynak a Subunternehmerek szemetsegei miatt, ugyanis ugy
ahogy az Amazon, is csak azt nezik, hogy a Paketok eljutnak idöben a rendeltetesi
helyükre. Az, hogy a te munkaltatod teged 20 oraban foglalkoztat, nagy ivben lekak
az anyaceg, mert mint mond ez egy "innere Angelegenheit" a Subunternehmernek.
Es, ha balhe lenne a kizsakmanyolasbol, csak szettarnak karjaikat , mondvan.
"mi nem tudtunk semmiröl"!
Aki soförködni szandekozik, mindig direktbe beadni a Bewerbungot a fö
ceghez es nem SUB-hoz :bye: :bye:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #32843 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

azimut írta: FONTOS: Én úgy láttam csak a Magyarokat hajtják, mert mi hajlandóak vagyunk többet elviselni mint a más nemzetiségűek. Lengyelt, Ukránt nem láttam szombat délután, vagy vasárnap dolgozni. Ők betartják a munkaidőket, és mindig kiveszik a pihenőt.


Tévedés! Nem a magyarokat hajtják hanem a hülyéket! Azokat akik hajlandók 2 euróért még az anyjukat is eladni! Azokat akik lerontják a német bérszintet és mint othhon is hajlandók minimálbérért is gürizni mert megszokták, hogy kussolnak! Az ilyenek nem is érdemelnek mást!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #32846 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

DECOTEXT írta:

azimut írta: FONTOS: Én úgy láttam csak a Magyarokat hajtják, mert mi hajlandóak vagyunk többet elviselni mint a más nemzetiségűek. Lengyelt, Ukránt nem láttam szombat délután, vagy vasárnap dolgozni. Ők betartják a munkaidőket, és mindig kiveszik a pihenőt.


Tévedés! Nem a magyarokat hajtják hanem a hülyéket! Azokat akik hajlandók 2 euróért még az anyjukat is eladni! Azokat akik lerontják a német bérszintet és mint othhon is hajlandók minimálbérért is gürizni mert megszokták, hogy kussolnak! Az ilyenek nem is érdemelnek mást!

Lerontjak a berszimtet??:) te se ezen a bolygon elsz:) ha nem rontanak le akkor meg azon menne a nyervakolas, hogy milyen draga a kenyer es a megelhetes:)
Nem mellesleg az atlag nemet berszimvonala megy majd meg lejjebb is..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: azimut

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!