Bothe-Schnitzius GmbH információ

Több
10 éve 7 hónapja #33289 Írta: azimut
azimut válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

Bocsi nem volt netem!
Igen és igen.
Igen csak a hülyékkel lehet megcsinálni. Én megcsináltam és annak is érzem magam, mivel mondhattam volna nemet is. Sajnos a régebben ott dolgozók azt mondták, ezen át kell esni minden kezdőnek, ezt honfitársaink elb.sták! Én pedig beálltam a sorba. A meló és a pénz tetszett, hát azt gondoltam túl kell élni és jobb lesz. Csak közbejött a polizist kontrol és most várom a bírságot. A cég természetesen a "magyar " irányítóval az élen kihátrált és rám hárított minden felelősséget.

És igen más nációval ezt nem tudják megcsinálni.

Ha kérdésed van a cégről kérdezz, még holnap tudok válaszolni, utána ismét net szünet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #39865 Írta: adakis
adakis válaszolt a következő témában: Bothe-Schnitzius GmbH információ

Üdv. Mindenkinek.

Úgy látom kicsit régiek az információk a Bothe-Schnitziusról.

2015 januárjától sok helyen sok minden változott a kötelező napidíj bevezetés miatt.
A Bothe sem kivétel.
Bruttó 9 Euró-t fizet, plusz napidíjat. Ez 1800-2200 EUR, közötti összegre jön ki Az ADR-es sofőrök még jobban keresnek 2-300 EUR-val. A nem túl gyakori Vasárnapi, ill. Ünnepnapi munkát az órabéren felül több mint 100 Euróval díjazza.
Ennyit a számtanról, és ami nem lényegtelen ( sok NÉMET cégnél nem így van ) PONTOSAN fizet.
A "KÁPÓ" már nem dolgozik itt. A Diszpó igyekszik úgy beosztani a munkát, hogy ne keljen túlvezetni.
Egyébként mindenki saját maga dönti el túlvezet-e. Nekem az-az elvem, hogy tőlem kisbalták potyoghatnak az égből akkor sem szegem meg az AETR-t. Az ügyeletes Diszpót bármikor el lehet érni. Segítőkész, jó szándékú emberek most is sok van közöttünk.
A cégnél nincsen korongos autó, csak kártyás azt meg nehéz becsapni, ha ki nem veszed a kártyát. Ha mégis vess magadra és fizess. 4-5 számjegyű összeget. Rajtad múlik.
A legöregebb autó 2-éves, tehát nem kell csotrogányokkal dolgozni. Ez sem utolsó szempont.
"A 4 hét utáni hazautazás szerencse kérdése." ezt írta a kolléga. Ezt úgy módosult, hogy ha időben leadod a szabis kérelmedet ( nem egy héttel előtte) akkor hazamehetsz akár 4 hét után is.
A rendőr nem úgy áll hozzád, mint egy magyar rendszámú autóshoz. Ő igen is tudja, hogy a te adódból kapja a fizetését. Tehát nem téged vesz ki a sorból, hanem a Litvánt,Lengyelt, stb. Mivel menetközben le tud kontrolálni a TOLL colekton keresztül, kisebb hibákért nem állít meg.

Azért egy dolgot nem árt észben tartani, ez itt kőkemény KAPITALIZMUS és Ők már évtizedek óta benne vannak, nem úgy, mint mi ( pedig Itthon is miket megcsinálnak velünk a maszekok).
Tehát fognak próbálkozni, rajtad áll mit vállalsz be és mennyiért.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!