SunSet Blvd. információkérés

Több
10 éve 8 hónapja #32718 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Egyetertek Wagnermarival. Az amit fizetes cimszo alatt kapsz, nevetsegesen keves ezert a munkaert, az utazasi költseget pedig mindig a csaladnak szamlazza az emberfia, legalabbis ez az altalanos gyakorlat a benntlakasos gondozasnal.:) Elvileg ugyanannyi pihenöidönek kell lennie, mint a munkaval töltött idö, persze ez igeny szerint varialhato. Rajtad mulik, mit alkudsz ki.
A kerdezö 40€ közvetitesi avagy nemtom milyen dijrol is irt, ezt nem tudom milyen cimszo alatt kerik, ha az alakalmazottjukkent vagy kiküldetesben. Töled kertek ilyent?
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32719 Írta: pancelandi
pancelandi válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Maximum decemberig! Eszemben sincs innen nyugdíjba menni. Egyébként 32 vagyok. :)
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32720 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Drága Andi,
ha tudod,hogy szívatnak,ha tudod,hogy az éhbér alatti órabérért dolgozol-ha 12 óra munkát számolok,ami mindig megvan,Te is számolj utána,akkor 2.80 Eu az órabéred !Ugye tudod,mennyi forint az? A takarítónők órabére négyszerese ennek Porszívózás után leteszi a gépet,és hazamegy.Te meg dolgozol tovább,és azt hiszed,hogy Veled ez a cég korrekt.Ennyi órabérért vágják le a füvet otthon a munkanélküli segédmunkások,feketén!
Tanult nő vagy,gyakorlatodat megszerezted lassan már több mint tíz éve,most már csak a munka ügyintézésének rutinját szerezd meg.
Tudom,tudom,most azt mondod:decemberig fejenállva is kibírom.
Nagyon hosszú idő még- nézgelődj MÁSIK irányokba is !
Üdv.Mari
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32721 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Azt gondolom, hogy azert dolgoznak igy emberek, mert nincs semmi fogalmuk a szolgaltatasuk valodi piaci ertekeröl. Az idösgondozo, apolo keresett szakma.Ehhez hozzajön a magyar kekszemü naivitas is, Nagyon sokszor hallom, ha egy ceg idöben fizet-akkor az mar szuper korrekt es mindennel meg is vannak igy elegedve.
Az mas kerdes hogy a belüket kidölgozzak sokan nap mint nap, sokszor valoban ehberet. Nem tudjak hogy csak egy keves utannajaras utan mar tisztesseges fizetes es munkaidö mellett, szigoruan szerzödesben leirt munkarendben is vegezhetnek ugyanazt a munkat.
Nehany embernek lehet segiteni, de mindenkin nem-ez sokszor a nyelvtudas vagy a szekkepesites hianya miatt bukik meg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32754 Írta: gabpap
gabpap válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Sziasztok, köszönöm az érdemi hozzászólásokat!
Leírom az én eddigi tapasztalataimat: 1 héten belül lezajlott a két interjú, most várom a szerződést. 3 hónap munka netto 3400EUR, 1 hónap itthon, akkor minimálbért fizetnek. Az összes ki és hazautazást fizetik. Bejelentés, adózás Szlovákiában. Ez hangzott el szóban eddig. Ez szerintetek kevés összeg?
A Hause Angels közvetítővel vettem még fel a kapcsolatot, egyéb hirdetést csak minijobot találtam eddig.
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32756 Írta: gabpap
gabpap válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Regisztrációs díjként kérik.
Leírtam az ajánlatukat, szerinted ez így elfogadható, vagy Neked mások a tapasztalataid?
Köszönöm, Gabi
Téma zárolva.