LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37664 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Munkaerőközvetítőként talán azt ígérték, hogy évtizedekig egy cégnél fogsz dolgozni? :woohoo: Kétlem
A saját költségen történő utazást pedig valsz. térítették volna de itt lekerekítetted a sztorit, szóval szerintem Te sem dolgozni jöttél Németországba hanem csak bohóckodni! :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37667 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

bocs23 írta: T.Forumozok.Dolgoztam az lhp-nal es az a velemyem hogy ezt a ceget messzire el kell kerulni mert a korreksegnek nyoma sincs naluk.En inkabb utazasi irodahoz hasonlitom oket németországi korutazasok szervezesehez ertenek mashoz semmihez.Nekem olyan munkat szereztek ami egy napig tartott azutan mehettunk otszaz kilkilometerrtovabb egy kethetesmunkara sajat koltsegen.Amikor ezutan felmondtam kemenyen megfenyegettek.Nagyon vigyazzatok veluk.Mindent igernek de nem igaz. Németország szegyene ez a ceg.


Kedves Bocs23!
Az LHP mesédből szerintem kihagytad a javát és szelektiv dolgokat közöltél! Egy munkaközvetítőnek pontosan az a lenyege, hogy országszerte oda küldi a melósát, ahol munka van! Talán hasonlítható a kamionosokhoz, ahol oda kell szállítania ahol igény van erre! A "saját költség" meg egy fránya dolog, mert ez így ahogy itt ledtad nem törvényes, de szerintem sántít is ha valóban volt munkaszerződésed! Én ugyanis dolgoztam valamikor ilyen ilyen "lélekárusnál" (manpower) és támogatták a munkába járásnál a közlekedést, igaz nem a lakásunktól, hanem az ő saját központjuktól (irodájuktól) a bevetési helyig! Ha nálad az 500-km-re levő munkánál a szomszéd városban is van a cégnek képviselete, akkor onnan számít a munkahely távolsága, de ez benne van a szerődésedben!

Miért van nekem olyan érzésem, hogy nem mindenáron akarsz Te dolgozni?
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37668 Írta: bocs23
bocs23 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

T.Gergo.Tobb mint ket eve dolgozom Nemetorszagban.Jelenleg is itt vagyok.Amiota elmentem az Lhp tol azota folyatosan dolgozom egy masik cegnel ahol meg soha nem fordult elo hogy ne lett volna munka akar 1napra sem.Ez is kozvetitio ceg csak ez normalisan mukodik.Korrektek mindenben.A Robotkanal meg a bandajanak lenne itt mit tanulni.Az en tortenetem veget ert naluk mert eljottem onnan de a kollegam tobabbment megint 300 kilometerre.Kett hetet dolgozott ott aztan hazakuldtek mert nem volt tovabb munka.Semmilyen utikoltseget nem fizettek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: istcso1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 6 hónapja #37671 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

bocs23 írta: T.Gergo.Tobb mint ket eve dolgozom Nemetorszagban.Jelenleg is itt vagyok.Amiota elmentem az Lhp tol azota folyatosan dolgozom egy masik cegnel ahol meg soha nem fordult elo hogy ne lett volna munka akar 1napra sem.Ez is kozvetitio ceg csak ez normalisan mukodik.Korrektek mindenben.A Robotkanal meg a bandajanak lenne itt mit tanulni.Az en tortenetem veget ert naluk mert eljottem onnan de a kollegam tobabbment megint 300 kilometerre.Kett hetet dolgozott ott aztan hazakuldtek mert nem volt tovabb munka.Semmilyen utikoltseget nem fizettek.


Kedves Bocs23"
Egyet ne felejts el! Az ilyen munkaerő közvetítők veled (az az a munkavállalóval) kötnek szerződést. Nekik tehát akkor is fizetniük kell a béredet, ha nem tudnak munkát szerezni. Nekem is ilyen volt a szerződésem amit ELOLVASTAM, aláírás előtt! (Ha nem így lett volna nem írom alá!) Engem akkor 2x is hazaküldtek, (egyszer 4 napra, s 1x egy hétre) de a bértemet kaptam, mert nem a bevetési helyen levő "megrendelő" fizet neked, hanem akivel Te szerződtél.(Nem a Te hibád ha ők nem tudnak neked melót keresni) Pl. a volt munkaadód az LHP. Ha a kolegádat most hazaküldték, akkor is kell, hogy kapja a fizetését. Ha nem, akkor valami susmus van a dologban! Akkor valami nyálas!

Egyébként ne hidd, hogy védem az LHP céget (nem ismerem őket)
csak neked szeretném felhivni náhány tévedésedre a figyelmedet!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #38805 Írta: andtót1
andtót1 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy jelenleg dolgozik-e valaki az LHP-nél?
Ha igen, vannak-e új tapasztalatok?
Szívesen vennék bármilyen információt!
Előre is köszönöm, várom a válaszotokat
Üdv András

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!