LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Több
10 éve 5 hónapja #33891 Írta: star70
star70 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Köszönöm a nevében is:-)
Közben talált máshol állást,de ma újra megjelent egy hirdetése az lhp-nek,és felvették vele a kapcsolatot.
Hát kíváncsi vagyok mi lesz:-)
Eddig Drezdában dolgozott,de annak ellenére,hogy ott azt hirdetik mennyi a munka,nem nagyon tudott elhelyezkedni a szakmájában.Illetve csak hosszabb rövidebb ideig:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #36810 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Örömmel osztom meg a cég tulajdonosának nyilatkozatát ami felkeltette érdeklődésemet az elmúlt hetekben népszerűvé vált Munkavállalói feketelista topik kapcsán. ;)


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #36813 Írta: Zeitgeist
Zeitgeist válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Hát ez nagyon ott van. A céget és Olivért is ismerem. Valóban érthetö, hogy fel van háborodva, de a levél kicsit kemény hangvételü. A többiek , akikkel már itt ott az oldalon beszélgettünk kicsit másképp fogalmaznak. Nekem ebböl ez jött le:
- Mi egy nagyon korrek cég vagyunk, de alig kapunk embereket és akik átjönnek azok is átb@sznak minket!!!!! Hát miért van ez így :finger: - hát akkor ezt kicsit másképp kellene megfogalmazni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37641 Írta: borjoco
borjoco válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Ha teheted válassz mást én nem ajánlom ha érdekel kifejtem bővebben is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37642 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

Fejtsd ki bővebben légyszíves mert ez így majd, hogy nem szimpla rágalmazás! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37663 Írta: bocs23
bocs23 válaszolt a következő témában: LHP Dienstleistung- und Bildungsgesellschaft

T.Forumozok.Dolgoztam az lhp-nal es az a velemyem hogy ezt a ceget messzire el kell kerulni mert a korreksegnek nyoma sincs naluk.En inkabb utazasi irodahoz hasonlitom oket németországi korutazasok szervezesehez ertenek mashoz semmihez.Nekem olyan munkat szereztek ami egy napig tartott azutan mehettunk otszaz kilkilometerrtovabb egy kethetesmunkara sajat koltsegen.Amikor ezutan felmondtam kemenyen megfenyegettek.Nagyon vigyazzatok veluk.Mindent igernek de nem igaz. Németország szegyene ez a ceg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!