Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #2151 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

Szia Bucimobil!

Szerintem olvass vissza a fórumban 1-2 hónapot, nagyjából le van írva minden kérdésedre a válasz. Ha utána még vannak konkrét kérdéseid, akkor tedd fel, de szerintem senki nem fog neked most este 9-kor lakást vagy munkát keresni ill. vállalkozási tanácsadót alakítani.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2158 Írta: dicoka
dicoka válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

hát az érdekes ha neked 1600ot mondot ahogy telik az idö ugy meg lejebb? én azota nem foglalkoztma az ügyel mivel közbe jöt egy szép kis gyorshajtás büntetésem németbe 1 honap jogsi leadásal..és majd csak januárba adom le szal fabruárig eséjtlen ez a munka.. amugy szálás kb260 eu munkás szálon kaukcio nélkül de lehet lakást is bérelni kicsi 1 före már vannak olcson de legjobb szerintem egy 2 szobásat valami társal együt az se sokal drágáb én ennek már utána néztem + kaukcio. anyira nem drága kint az élet a cigi meg a kenyér van luxus áron szerintemB) de hivd fel a srácot kérdez rá ezekre pontosan..anyit ne sajnálj rá. én azért nem teszem mert jogsi nélkül nem lehetsz kiszálito:) deamugy engem is érdekelne

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2161 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

Sziasztok!
Szerintem meg mindegy mennyi az idő ez az oldal segítségre illetve tapasztalatokra alapul ,lehet éjfél is valaki válaszolni fog !Miért mert az irány Németország oldalán valaki választ szeretne kapni !!!!!!!!!!!!!!Üdv:Erika
Mert itt az oldalon remek emberek vannak !!!!!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2163 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

Szerintem dicoka arra gondolt, hogy néhány napja még 1800 vagy 2000-et mondtak az érdeklődőknek. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2164 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

Szia Eras!

Valóban nem az a baj, hogy késön teszi fel a kérdését - én is éjszakai bagoly vagyok. De azt azért el lehetne várni, hogy egy kicsit visszaolvasson és ne kérdezzen rá arra, amit mondjuk pár megjegyzéssel felette már megválaszoltak illetve ne tegyen fel olyan kérdést, amire ember nem tudhatja a választ (pld. mennyibe kerül Stuttgartban a lakhatás... biztos mehet 200-ért WG-be, de lehet az ilyesmi nem felel meg az igényeinek, de nyilván lakhat havi 5000-ért is egy villában). Ha ezután még mindig van minél pontosabban megfogalmazott kérdése, arra bárki bármikor válaszol, ha tudja a választ.

No, mindegy elfér... de azért én elneveztem magamban Ráczné effektusnak :evil: .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2165 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kiscsomagkiszálítás - Stuttgart TNT

Tudom az ilyen kérdésekre is illene egy cikket írni de annyi minden szól ellene.
Például amit említettél, nem egyformák az igényeink.
A munkaerőpiac nyitással várhatóan emelkedni fognak az árak.
Úgy se olvassa el senki, mindenki megkérdezi, hogy mennyi itt-meg ott a lakhatás. :laugh: Szoval, elnapoltam, Öööö eléveltem a lakásbérlés cikket. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!