Autó hazaszállítás Németországból

Több
9 éve 2 hónapja #38573 Írta: samchee
Autó hazaszállítás Németországból téma létrehozva samchee által

Hello! Segítséget kérnék... Tavaly évben tönkrement a magyar rendszámos autónk itt Németországban. Azóta a garázsban áll, most szeretnénk hazaszállíttatni és ezzel kapcsolatban nem tudom, hogy melyik verzió jobb. Ha konkrét céget bízok meg, vagy ha ismerős jön érte Magyarországról. Ár szempontjából is kérdéses melyik a jobb. Illetve nem tudom milyen papírok szükségesek ebben az esetben...Ha esetleg valaki volt már ebben a cipőben vagy tud infót adni előlre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #38575 Írta: kritol
kritol válaszolt a következő témában: Autó hazaszállítás Németországból

Szia!Ha ismerős megy érte akkor gondolom csak az üzemanyag költséget kell állnod,ha céget bízol meg általában 300Eur-ért elhozzák haza persze cég válogatja/Magyar/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38576 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autó hazaszállítás Németországból

samchee írta: Hello! Segítséget kérnék... Tavaly évben tönkrement a magyar rendszámos autónk itt Németországban. Azóta a garázsban áll, most szeretnénk hazaszállíttatni és ezzel kapcsolatban nem tudom, hogy melyik verzió jobb. Ha konkrét céget bízok meg, vagy ha ismerős jön érte Magyarországról. Ár szempontjából is kérdéses melyik a jobb. Illetve nem tudom milyen papírok szükségesek ebben az esetben...Ha esetleg valaki volt már ebben a cipőben vagy tud infót adni előlre is köszönöm!


Bérelj egy ilyet! Gondolom a tulaj vagy, így ez az autód szempontjából okés, hiszen a papírjai meg vannak!
(Igaz, ehez egy vonóhorgos kocsi kell!)



Itt vannak a berlini árak példának! Pl. 7 napra 7x31=217€ , de hát 2 nap alatt is meg lehet forulni, csak stresszes!

g egy ötlet: javíttasd meg a kocsit (itt), ha eladásra viszed többet kapsz érte! ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #38580 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Autó hazaszállítás Németországból

Köszönöm választ Deco! Sajnos nekünk nincs vonóhorgunk. Így még autót is kellene bérelni... Először mi is gondoltunk erre a lehetőségre, de mivel a vontatott autó össztömege is elég nagy(Tacuma) így nem is mindegy mivel vontatjuk :(
A javítás után is kérdeztünk nem is egy helyen, de egy komplett motor csere igazán borsos ár. Sajnos többe kerül, mint maga az autó értéke.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38583 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autó hazaszállítás Németországból

samchee írta: Köszönöm választ Deco! Sajnos nekünk nincs vonóhorgunk. Így még autót is kellene bérelni... Először mi is gondoltunk erre a lehetőségre, de mivel a vontatott autó össztömege is elég nagy(Tacuma) így nem is mindegy mivel vontatjuk
A javítás után is kérdeztünk nem is egy helyen, de egy komplett motor csere igazán borsos ár. Sajnos többe kerül, mint maga az autó értéke.


Megéri akkor az egész hercehurca? Miért nem adod el itt, alkatrésznek egy bontóban. Igy még kapnál is valamit. Nehezen tudom elköpzelni, hogy egy ilyen motorhibás kocsit Mo.-on még most is nyereségesen javitanak, hogy ebböl még üzeletet is tudsz csinálni!

Én annak idején dolgoztam mühelyben (70-es évek), de már akkor sem javittunk ilyet, hanem komplett csere volt : motorra, öninditóra, dinamóra. Igaz generálozott cuccokra cseréltük, de nem javitottunk ilyet, hacsak nem egy sima hengerfej tömités gond volt! S ez nem kevés éve volt!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38584 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Autó hazaszállítás Németországból

Hirdesd meg a


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

oldalon eladasra, Ha magyarnak el tudod adni, csak egy sima adasveteli kell. a szallitas az ö gondja.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!