Hétvégén történő munkavégzés

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #11138 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Hétvégén történő munkavégzés

Sziasztok!
Lehet, hogy az üzletek nincsenek nyitva hetvegen - bar itt azert rendszeresen vannak bevasarlovasarnapok, amikor vasarnap delutan nyitva van az üzletek nagy resze. 1-2 havonta van ilyen.
De a Notdienstben nincs hetvege, meg ünnep, meg ejjel, jönnek rendesen. Bar ejjel inkabb menni kell, nem jönnek be. Azert mondjuk egy meccs alatt kevesebben, de jönnek. Ennyit a hetvegi munkavegzesröl.
Egyetertek veletek abban, hogy a hetvege, es hasonlok csak bizonyos dolgokban ervenyes. Mert az eddig emlitetteken kivül pl elegge morcos lennek, ha ünnepen nem tudok pl taxival utazni, vagy a szalloda zarva tartana. Most eppen nyaralok, de nem örülnek, ha szilveszterkor bezarnanak.
Es ha nem tudnank ejjel tankolni, vagy hetvegen...es lehetne sorolni.
Nem hiszem, hogy a hetvegi zarvatartasnak emberiessegi okai vannak, en mas okokra tippelek.
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11212 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Hétvégén történő munkavégzés

Jó reggelt!

igen igen most én is itt ülök a nappaliban és ugy elmennék a Tescoba vásárolni mert még mindenki alszik és halálra unom magam.De nem lehet mert a Lidl is 8 kor nyit erre felé ,na meg nincs éjjel nappal nyitva tartó üzlet.Szóval az előző munkahelyemen reggeltől estig dolgoztam és bizony én sem tudtam semmit elintézni,az éjszakás hétre volt minden bezsufolva.
MI szerencsére egy kis városba lakunk de itt körülöttünk mindenki mindent csinál a hétvégén,füvet nyirnak flexelnek stb stb.Ebben szerencsénk van de ezt a nyitvatartást nem tudom megszokni,én egy gyorsétteremben dolgozom és bizony nekem is mennem kell hétvégén és ünnepnapon is

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!