GbR

Több
11 éve 4 hónapja #27086 Írta: bariba
bariba válaszolt a következő témában: GbR

DECOTEXT írta:

bariba írta: Az igaz, hogy az internet tele van ilyenekkel, csak arra nem gondolsz, hogy azért itt még mindig vannak olyan családok, ahová az nem jut el. Vagy éppen nem is érdekli, hogy internetje legyen, mint pl. Vateromat!"

Bariba! Az ilyen munkavállalók rendszerint idegen nyelvet sem tudnak! Ezért akkor a külföldi munka lehetősége se érdekelje! Valaki vagy fejlődőképes (és tanulni lehet mindig!!!**) vagy nem az, akkor meg maradjon nyugton a fenekén! Flexibilitás, tanulni akarás és fejlődni akarás nélkül senki ne vágjon neki külföldnek, mert ez kész öngyilkosság!

** Én 57 vagyok és még most is gyakran tanulok. Igaz ma már
csak olyat ami érdekel, de mégis olyat amire esetleg szükségem
lehet! Pl. új computer cuccok, új programok, stb.


De az ilyennek hiába mondod, mert teljes mértékben igazad van, hogy maradj nyugton, beleugranak és kész! Utaznak egyet, max. 1-2 hétig dolgoznak, ha dolgoznak...! Aztán búcsú..!
Egyébként az apám magyarul :whistle: nem tudott, az iskolában tanulta meg, korban eggyel vagy Tőle elmaradva. És még Ő is tanult új dolgokat a szakmájában, sőt a férjem is, mert Őtőle még távolabb állt a bádogos-tetőfedő szakma...
De ahogy mondod, tanulni, tanulni, tanulni... Lenin :woohoo: apánk is ezt mondta, azaz így tanították a nagy szocializmusban, hogy az övé eme szállóige.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #27093 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: GbR

bariba írta: De ahogy mondod, tanulni, tanulni, tanulni... Lenin.

Egy sokkal jobbat is neki titulálnak:
A bizalom az jó, de az ellenőrzés mégjobb!

Ebből született aztán a totális diktatúra. Még az ellenőröket is ellenözik!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #27104 Írta: bariba
bariba válaszolt a következő témában: GbR


A bizalom az jó, de az ellenőrzés mégjobb!

[/size][/quote]
No ez is jó!
Erre élő példa, hogy a faluból: a lovasrendőr okt. 1-jével felmondott, mert németbe szervezte az egyik ismerőse...November elején ment volna, és figyuzz, kellett volna fizetni, pénz nincsen annnyi, hogy neki vágjon, hát maradt a lekvárban, itthon. (Nem is értem, hogy mire fizetni??? Hisz előre nem kérnek pénzt a tisztességesek!!!!) Annyit mondtam erre, vigyázzatok, mert az ördög :evil: a dögje, sosem alszik!
Aztán egy hete megyek át zöldségért a párjához, és mondja: hirtelen jött a hívás, hogy most menni kell. Aztán uccu neki, pakolt, elment.
Kérdezem: Akkor most hová is? :)
Bredába. De majd pontosan megnézi az interneten.
:woohoo: Mondom magamban, Breda az nem holland, mert ott van egy focicsapat a Nac.
Erre tegnap a hólapátolásban este jön bringával a pasas.
Gondoltam, volt egy utad.
És akkor igaz az a mondás is, hogy lásd meg az érkező vonatokat, és tudd azt is, hogy melyikre kell felszállni!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!