Családi pótlék Németországban

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34795 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

samchee írta: Infót szeretnék kérni, hátha valaki már beleszaladt ebbe.

Beleszaladt mibe? :thinking:
Elképzelésem sincs mi lehet a kérdésed amire ennyi energiát elpazaroltál és az egyik legnépszerűbb ha nem a legnépszerűbb topikunkban nem találtál rá választ de még mindig egyszerűbb lenne szerintem megkérdezni mint órákig "nyomozni".
Néhány megjegyzés:
Elérhetőségük több tucatnyiszor megtalálható ebben és minden, a családi pótlékhoz kapcsolódó topikban, pl. itt:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

A telefonos válaszhoz képest az e-mailben kapott válasznak van egy óriási előnye: :wait: maradandó, tehát később hivatkozhatsz rá, igaz valószínűleg néhány napot várnod kell rá! Mikor is küldted el az emailt nekik? Ezt nem írtad.
Szóval szerintem, előbb olvasgass itt, használd a keresőt, ha mégsem található a kérdésedre válasz (amire nem fogadnék) akkor pedig kérdezz! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34798 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Köszönöm a gyors leszidást :) Bocsánat ha nem érthetően fogalmaztam, de már egy kicsit elegem van a magyar hivatalokból.
Tavaly szeptember óta olvasom a fórumot, és szinte minden topikot átolvastam már. De az én fejem sem káptalan és ha volt is konkrét elérhetőség nem írtam fel sajnos. Ez az én hibám.
Az e-mailt ma írtam, gondoltam, hogy kellene rá várni pár napot.
Engem csak felháborít az a tény, hogy soha senki nem illetékes semmiben és csak dobálják az embereket össze vissza, anélkül, hogy bármi hasznosat is mondanának közben

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34806 Írta: vava
vava válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

samchee írta: Valaki esetleg egy telefonszámot vagy egy mail címet nem tud, ahol végre valaki érdemben válaszol a kérdéseimre??


Én ide írtam tavaly:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Először nem jött válasz, majd 8 nap múlva írtam megint nekik, hogy még mindig várom a válaszukat, erre a 2. emailre 4 nap múlva már kaptam választ, de nem minden kérdésemre, ezért ismét feltettem a kérdésemet a hölgynek, de arra már nem válaszolt. Telefonszámuk akkor még nem volt, az ügyintéző aláírása után is a call center telefonszáma szerepelt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kicsi81
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 3 hónapja #34942 Írta: kicsi81
kicsi81 válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Sziasztok
Februárban megyünk ki Németországba családdal.Nem tudom hogy,lenne jobb ha itt Magyarországon lemondom a jövő hónaptól és kint igénylem, vagy kintről intézzem az egészet? Meg ha itt mondom le kapok e róla valamilyen papírt ,hogy itthon nem kapjuk már? Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34947 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

kicsi81 írta: Sziasztok
Februárban megyünk ki Németországba családdal.Nem tudom hogy,lenne jobb ha itt Magyarországon lemondom a jövő hónaptól és kint igénylem, vagy kintről intézzem az egészet? Meg ha itt mondom le kapok e róla valamilyen papírt ,hogy itthon nem kapjuk már? Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!


Innen, kintről intézd postai úton, de nyugdotan várd ki a végén mert
türelem kell hozzá**. Visszamenőleg rendezni fogják a dolgot!

(** A legjobb ha kezdetben egyálatán nem kalkulátok ezzel, de utólag jól fog jönni!)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kicsi81

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kicsi81
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 3 hónapja #34951 Írta: kicsi81
kicsi81 válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Szia
Azt tudom ,hogy nem egyből kapunk kint családit csak nem gyorsabb e ha itthon mindjárt lemondom és akkor nem kell kintről levelezgetni meg arra várni hogy visszajelezzenek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!