Családi pótlék Németországban

Több
10 éve 3 hónapja #34965 Írta: katmih
katmih válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Sziasztok Kati vagyok!Csaladi potlek intezeseben szeretnek segitseget kerni.2012 08-tol dolgozom Koblenzben.Jan.7.-tol a 12 eves fiamat kihoztam most Dierdorf ban bejelentet lak ci münk van. Itt jär iskolaba. Telefonon megkertuk a nyomtat vanyokat elvileg a napokban meg kapjuk.Ahogy olvasom elleg hoszadalmas folyamat lesz. Barmilyen hozzäszolast meg halgatok. Kösszönöm elore is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34968 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Hello! Én írtam a fenti e-mail címre. Utána a helyi MÁK-tól felhívtak, hogy az egész pakkomat átküldték a Nemzetközi osztályra. Másnap kaptam tőlük egy mailt, és hozzá csatolva néhány nyomtatványt. Azt kitöltöttem, mailben visszaküldtem. Ő érkeztette, postázni sem kellett. Most várok, gondolom ha majd kint elindítjuk és a német hatóság infót küld nekik, majd akkor folytatódik a dolog.
Hogy ebben az esetben melyik naptól mondják vissza nem tudom, de már ez a része nem is érdekel...Majd egyszer csak itt megszünik ott küldeni fogják és lehet örülni :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34973 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

katmih írta: Sziasztok Kati vagyok!Csaladi potlek intezeseben szeretnek segitseget kerni.2012 08-tol dolgozom Koblenzben.Jan.7.-tol a 12 eves fiamat kihoztam most Dierdorf ban bejelentet lak ci münk van. Itt jär iskolaba. Telefonon megkertuk a nyomtat vanyokat elvileg a napokban meg kapjuk.Ahogy olvasom elleg hoszadalmas folyamat lesz. Barmilyen hozzäszolast meg halgatok. Kösszönöm elore is.


Várjatok türelmesen! Intéződik ha beadtad a kérvényt. Ráértek nem?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34985 Írta: jotty75
jotty75 válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Mi is várjuk 11 hónapja :( . Szeptember óta kint vagyunk teljes családostól és hát azért se innen se Magyarországról nem kapjuk és 3 gyereknél 1 keresettel nem nagyon ér rá az ember, Dehát mi jöttünk ki, nekünk kell alkalmazkodni :S .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34999 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Igen, sajnos az ügyinézési idő igen hosszadalmas, de nem is a németeken múlik sokszor, hanem a magyarokon. Kitartást kívánok mindenkinek! A pénz nem veszik el, visszamenőleg meg fogja mindenki kapni!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hete - 10 éve 2 hete #35909 Írta: zigglo
zigglo válaszolt a következő témában: Családi pótlék Németországban

Egy kis adalék a családi pótlék, bzw. Kindergeld késedelmek ügyében. Ez talán rávilágít a hivatali lassúság okaira. Német cikk!


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Katrin1973, jotty75, Athena1985

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!