Magyar céggel Németországban

Több
11 éve 11 hónapja #18996 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Kedves Firma.

Köszönöm a hozzámszólásaidat :)
Úgy gondoltam hogy kiköltözünk és bele csapunk a lecsóba, mert lehet ott sem lenne hű de sok munkánk de ott megfizetnék ahogy az árakat nézegettem.
Kicsit átszámoltam az itteni megbízásainkat az ottani árakra...jól hangzik, sokkal jobban...és azt is tudom hogy kicsit drágább a kinti élet de arányaiban véve ott élni is lehet nem csak rabszolgaként.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #18998 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

miller84 írta: Kedves Attila.

Mivel nem túl nagy a német tudásom (egyenlőre) és a google fordító sem fordítja a legtöbb német szavadat így nem értek sok mindent :)

Itthon úgy működünk hogy 2 en csak a reklámozással foglalkozunk (minden olcsó vagy ingyenes lehetőség felkutatása: email, cégadatbázisok, stb...) és vannak embereink a munkára. De kinnt még akár én is beszállnék fizikailag az elején mert kinnt megérné :D (ablaktisztítás). Időt amennyi csak belefér, összeget magam sem tudom,de ide nem is írnám le :) sorry. Szegény Magyar vagyok és nem azért akarok kimenni mert tele vagyok lovéval :D Megvannak a módszereink, még itthon is szerzünk vele megbízásokat :)

Tehát segítenél a székhely ügyben?

Ha mindegy neked hol van, miért ne. En is foglalkoztattam egy telefonos fantomcéget, ahol a te neveddel veszi föl a csaj és a postát utánadküldi.
Azt hogy lerakat, leánycég vagy akármi, még ki kell sakkozni. Pénzben normál nem nagy különbség.
Megbizható Adótanácsadóm is van , 20 éve ismerem, egyikünket sem csuktak még le :D
Az ingyenes hétvégi ujságok cimeit és tarifáit is össze lehet szedni. Küldhetek mintát is, hogy lásd miröl van szó.
Mocskos ablakom nekem is van .... :laugh: de abbol gazdag nem leszel.
Ebbe beleolvasnék: www.gebaeudereiniger.de/
Lehrmaterial Kalkulation 2012, Mindeststundenverrechnungssatz 2012
csupa érdekes dolog.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19003 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Kedves Attila.

Elméletileg mindegy, jó hogy fenn áll ez a lehetőség, de még mindent jól át kell gondolnom :) Egy jó adótanácsadó is jól jöhet! Az újságos téma is jól hangzik :)
Csak a te mocskos ablakodból nem gazdagszom meg, de sok kis mocskos ablakkal talán lehet nyugodtan élni és nem gyomorgörccsel mint itt :D
A linket köszönöm majd megpróbálok regizni mert addig nem olvashatok bele, nomeg google fordító :) Nomeg mielőtt konkrétabban bele mélyednénk nem ártana valami privátabb csatorna, persze Gergo (moderator) ide is fogok még írni :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19011 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Csak egy info: az en ablakaimat 70 euroert szoktak kivülröl tisztitani. Quittungot kapok. Belülröl a takaritönö tisztitja, de kivülröl a balesetveszely miatt nem szabad neki. Ez a 70 euro evek ota ennyi.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19015 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Kedves Éva.

Köszönöm az infót.
Hány m2 ről beszélünk? (csak kívűlről)
Iroda vagy lakás?

Köszönöm :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19018 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Praxis.
Az alapterület 130 m2.Nem tudom,mennyi az ablak.
Itthon nimcs gond az ablaktisztitassal,legalabbis nem szolt a takaritoneni. Csak a ptraxisban nem szabad kivülröl mosnia.De van, amit nem is tud, mert nem nyithato.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!