Magyar céggel Németországban

Több
11 éve 11 hónapja #19021 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Az igencsak jól hangzik 70 euróért, tapasztalataim alapján. :D
Hát még egyszer köszönöm az infót, ha bármi eszedbe jut örömmel veszem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19045 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Tudjátok miért jöttem ide kérdezni?

Írtam emailt az oldalon található Magyar-Német adóügyes cégnek semmi válasz, hívtam a Magyarországi Külgazdasági Hivatalt ott egy férfi azt mondta le kell írnom emailben mi a kérdésem és szinte rögtön eligazítanak, hát azóta is várom a válaszukat! A könyvelőm nem ért hozzá.

Ennyit arról hogy valaki itt azt írta nekem hogy komolytalan vagyok mert itt érdeklődöm! :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19080 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Miller, en nem gondolom, hogy komolytalan itt erdeklödni. Söt, igen sokan, igen jo valaszokat adnak.
Mindenesetre en nem jönnek ki csak ugy, hogy majd lesz megrendelö. Hacsak nincs jo sok penzed, hogy megelj, amig nincs megrendelö.
Mert az ablak kerdesröl azt meg nem mondtam el, hogy egy betegünk ajanlotta fel az ablaktisztitast, mondta, hogy ezzel foglalkozik. Elfogadtuk, es azota is szolunk neki, ha kell. Ismeretlent nem engednek be a praxisba, de a lakasomba sem. takaritonöt is ugy kerestem, hogy megkerdeztem a fizitoterapeutat, ismer-e valakit. Ismert, azota is jar hozzam, es most mar a praxisban is ö takarit. Ezek bizalmi dolgok - legalabbis nalam.
Azert ne kedvetlenedj el, csak azt is tudd, nem biztos, hogy sok megrendelöd lesz az elejen. En a helyedben keresnek biztos megrendelöket vagy allast, es amellett csinalnam a kicsi megrendeleseket.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19096 Írta: miller84
miller84 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Kedves Éva.

Köszönöm a tippeket és a hozzászólást.
Mivel régóta csinálom már ezt a bizniszt tudom miről beszélsz.
Itthon is így működik a dolog. Kedvtelenedni soha nem fogok, az elékpzeléseimet tűzön-vizen... :) Az eleje nehéz lesz tudom, de minden kezdet nehéz, megbírkózunk vele ahogy eddig is. Olyan sajnos nincs hogy biztos megrendelő és biztos állás és persze mint minden vállalkozónak nem az lenne a cél hogy leragadjak munkaerőként, itthon sokat csináltam én is, de ha az idő alatt a még több munka megszerzésével foglalkozok akkor több bevételem lesz. Meglátjuk :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #19098 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

OK.
Sok sikert!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19689 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Ebből én azt értettem, meg, hogy egy KG alapításhoz( magyar beltag Kft-vel) nem kell ügyvéd, egyből fordulhatok személyesen a közjegyzőhöz.Vagy 8-hoz írtam termint kérő emilt, egy se válaszolt 1 hónapa alatt... akkor mit csináljak?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!