Egyedülálló anya lehetőségei

Több
10 éve 11 hónapja #31542 Írta: Rencsike0323
Egyedülálló anya lehetőségei téma létrehozva Rencsike0323 által

Sziasztok!
Ki tudna segíteni nekem abban, hogy kijöttem gyermekemmel Németországba élni jobb élet céljából! Milyen lehetőségeim lehetnének? Mert nagyon sok mindent hallottam már!
Előre is köszönöm szépen a pontos infót előre is!!!!

Üdv.:Reni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31543 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Egyedülálló anya lehetőségei

Adhatnál Te előbb pontos információt! Miket hallottál? Amit írtál az alapján már az kérdéses, hogy nem az ingyenélős topikban lenne-e hozzászólásodnak a helye. Pontosíts légyszíves!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31545 Írta: Rencsike0323
Rencsike0323 válaszolt a következő témában: Egyedülálló anya lehetőségei

Ne haragudj Gergoo de nem!!! Én már dolgoztam 2 helyen is csak hittegetek hogy bejelentenek azt sehol semmi! És egyedül élek kint kisfiammal és így elég nehéz úgy találnom melót hogy tudjam közben rendezni a 8 éves gyermekemet! családi pótlék oké azt tudom! Én bármilyen tanfolyamra is elmennék csak még nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal! Ha egyáltalán van ilyenre lehetőség! lakástámogatás érdekelne stb.....

Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31546 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Egyedülálló anya lehetőségei

Akkor csak millió kérdésed van de időd nincs megkeresni az információt! Sajnálom, éppen én sem érek rá mások helyett keresgélni, olvasni!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31548 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Egyedülálló anya lehetőségei

Rencsike0323,tudod azert nagyon jo ez az oldal,mert a kerdeseidre megtalalod a valaszokat,csak keresni kell.
Vagy,erthetöen felteszed hogy pontosan mit szeretnel tudni(pontokba szedve),es hidd el akar a Gergö,akar mas szivesen fog utmutatast adni.
Kijöttel egyedül a kisfiaddal,amit irtal az alapjan gondolom munkad nincs,es igen nehez ugy munkat talalni hogy közben egyedülallokent vagy egy gyerekkel.Nem irtad hogy pl.)milyen szinten beszeled a nyelvet.Nehez ugy okosat mondani,hogy te minimalis infot adsz meg.
Tanfolyam????Mit szeretnel tanulni???

Hajcsi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31551 Írta: Rencsike0323
Rencsike0323 válaszolt a következő témában: Egyedülálló anya lehetőségei

Hajcsi!

Köszönöm szépen,hogy érdeklően írtál!nyelvet alapszinten beszélem!igen nehéz így melót kerseni mert.....de már dolgoztam is 2 helyen csak nem jelentetek be.....mit szeretnék tanulni bármit amit tudok itt hasznosítani az életben!bármit képes vagyok végig vinni hogy jobb életünk legyen!Engem ami nagyon érdekel az a lakás támogatás meg a tanfolyam! ha erről tudna bárki bármien pontos információt azt megköszönöm!mert az összes többit tudom!hétfőn megyek utána járni csak azt gondoltam ha már ezt az oldalt megtaláltam hátha vki bővebb információt tudd adni és úgy induljak el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!