EU betegkártya

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #2102 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: EU betegkártya

Sziasztok!
Ma beszélgettem egy ismerösömmel az EU-s egészségügyi szolgáltatásokra és felhívta a figyelmemet az ún. E 106-os nyomtatványra, ami szerintem sokaknak hasznos lehet.
Infók itt:
http://www.euvonal.hu/index.php?op=egeszsegugy&id=152

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DolceVita
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2109 Írta: DolceVita
DolceVita válaszolt a következő témában: EU betegkártya

Az EU kartyat Mo-n lehet igenyelni, kb. 5 perc alatt keszen is van :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2111 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: EU betegkártya

Kedves DolceVita!

Az lehet. Csak az a baj, ha itt dolgozik, akkor itt KELL biztosítania magát - ez nem választható opció, még akkor is, ha firnyákos magyarok ezt állítják és te magad is így csinálod. Lehet ötezeré Magyarországon biztosítani magadat (abszolút jogtalanul), meg lehet ugyanezzel szerencsétlenül járni. Én szóltam.

De mondjuk én meg a többi örült, akik itt biztosítják magukat az ötezer többszöröséért biztosan olyan gazdagok és/vagy mazochisták, hogy élvezik, ahogy szórhatják a pénzt teljesen felesleges dolgokra.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DolceVita
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2112 Írta: DolceVita
DolceVita válaszolt a következő témában: EU betegkártya

Kedves Helga,
azt hiszem, hogy nem figyeltem kellokeppen....viszont, en az " Europai Egeszsegbiztositasi Kartya" akarmit kommentaltam, amit valoban 5 perc alatt kezhez vehettem Budapesten.
Nem baj az, ha informalsz, u.i. nagyon ugy tunik, hogy nemetorszagi lakos leszek (vagy maradok).:-)
Udv.:
en

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2113 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: EU betegkártya

Szerintem már összekeveredett az EU betegbiztosítási és EÜ kártya a topicban. Csak azért szoktam szólni (bár már megfogadtam többet nem fogok), hogy ne kerüljön senki olyan helyzetbe, hogy viszonylag idös korában (ez egy nönél kb. 40 éves kornál kezdödik!) kényszerüljön baromi drága privát biztosításra ill. utánfizetésre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!