Fogászati kezelés külföldön

Több
10 éve 9 hónapja #31712 Írta: keeek
Fogászati kezelés külföldön téma létrehozva keeek által

Tudja valaki, hogy mi a menete annak, ha fogaszati kezelest szeretnek kulfoldon igenybevenni, de szeretnem, h egy reszet az itteni biztosito fizesse?
A fogorvos ajanlotta, hogy implantatumot inkabb Mo-on csinaltassunk, mert itt nagyon draga, es a tobbi megoldashoz pedig egeszseges fogat kene tonkretenni. Ez mind szep, meg is erdeklodtem, h otthon kb mibe faj, de a fogorvos nem tudta pontosan, hogy milyen lehetosegek vannak (vannak-e) egy reszet a biztositoval fizettetni (ahogy az itteni kezelesbol is fizetnek valamennyi szazalekot). Mielott felhivom a biztositot, szeretnem tudni, hogy pontosan mirol is lenne szo. Koszi, hogy eliranyitotok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #31730 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

keeek írta: Tudja valaki, hogy mi a menete annak, ha fogaszati kezelest szeretnek kulfoldon igenybevenni, de szeretnem, h egy reszet az itteni biztosito fizesse?
A fogorvos ajanlotta, hogy implantatumot inkabb Mo-on csinaltassunk, mert itt nagyon draga, es a tobbi megoldashoz pedig egeszseges fogat kene tonkretenni. Ez mind szep, meg is erdeklodtem, h otthon kb mibe faj, de a fogorvos nem tudta pontosan, hogy milyen lehetosegek vannak (vannak-e) egy reszet a biztositoval fizettetni (ahogy az itteni kezelesbol is fizetnek valamennyi szazalekot). Mielott felhivom a biztositot, szeretnem tudni, hogy pontosan mirol is lenne szo. Koszi, hogy eliranyitotok!


Én tavaj csináltattam koplett (alsó és felső) fogsort! Sok fogászanak már régen van kapcsolata a német biztosítókkal. Mi a a TKK-ban vagyunk és Zalaegeszegen az a Gróf klinikán csináltak mindent. Itt a BRD-ben kaptam egy árajánlatot ami 23 ezer euró volt. (Nem elirás : huszonháromezer euró!!!) ZEG-en 7200 € volt (2x altatással + egy ébren). Igaz mivel én nem jártam soha fogászatra (beszari vagyok), nekem kellett 2/3-ot fizetnem, a többit le tudtam írni az adómból! Nem csak ez az egy klinika van kapcsolatban a német biztosítókkal!! INFO <<< Nagyobb városokban van mindehol. Keress thermálfördőknél is! (A nejem most intézi a koronákat magának > kettő kellhet.) Ahol nekem csinálták ott a dok nyugaton tanult, nyugati technika van és az anyogot is nyugatról hozatja! Összesen 8 inplantátumom van (4 alul 4 felül) 3x operáltak. (1. húzások és beültetés, 2. foginy felvágás és benövés megszüntetés, 3 Fogsor feltétel.)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kata83

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31764 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

mintha egy HORROR REGENYT OLVASNEK......:D
Eleg draga mulatsag ez a fog beültetes.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #31770 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

Tony írta: mintha egy HORROR REGENYT OLVASNEK......:D
Eleg draga mulatsag ez a fog beültetes.

A 7200 euró neked horror? Ez nem egy fogbeültetés volt. Ez két komlett fogsor volt altatással. 8 titán beültetéssel. Az egész összesen fél évig tartott. Itt a BRD-ben egy közékategóriás kombi árán csinálták volna! Most csak 2 saját fogam van amit beépítettek a fogsorokba! Pesze lehet protkót is csinálni 300 euróért, vagy esettleg bemenni a patológiára.....
:chuckle:
Amig a csapok benőttek volt ideiglenes (kivehető) 4 hónapig.. Ezt is számold bele. Ehez jött 350 euró/altatás.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #31831 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

koszonom az infot, nekunk szerencsere csak egyre lesz szuksegunk, de itt tul sok lenne. szuper, hogy vannak fogorvosok akik mar erre szakosodtak :P koszonom a linket! Budapesten biztos lesz valaki. Mindenkepp errol a listarol kellene valasztani, vagy csak ajanlott, mert egyszerubb a papirmunka?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #31850 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

keeek írta: Mindenkepp errol a listarol kellene valasztani, vagy csak ajanlott, mert egyszerubb a papirmunka?

Dehogy! Én csak kerestem egy lapot ahol lehet válogatni! Sokan vannak. A Dunántúlon különösen. A legtöbb thermálfürdő tele ilyen fogászattal. Bükk, Sárvár, Hévíz, ZEG, Zalakaros, Harkány, stb. Ahogy bejössz a határon Sopronnál, mindjárt a főúton még a város felőtt, baloldalon is van egy nagy klinika! (Fogászat, szépség meg amit akarsz.) Ide jár Bécsnek fele! Ott még (ha kell) a bőrt is széthúzzák az arcodon anélkül hogy púpod lenne utána.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!