Fogászati kezelés külföldön

Több
10 éve 10 hónapja #31851 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

Hat nem olcso az 1x biztos. S meddig lesznek jok? lehet h hülyeseget kerdezem, de elöbb utobb ezeket is cserelik, nem?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31853 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

Tony írta: Hat nem olcso az 1x biztos. S meddig lesznek jok? lehet h hülyeseget kerdezem, de elöbb utobb ezeket is cserelik, nem?

Hát a dok azt mondta, hogy ezek kb 10 évig jók. A csapok valamilyen titán ötvözteböl vannak (erre nem reagál a test) Három hónap volt, amig a becsavarás után benöttek a csontba. Erre jött rá (alul/felül) a fogsor. Ez szintén titán kereten valamilyen kerámia. Persze viccböl megmelitette, hogy ha kocsmába járok, nem fog 10 évig tartani.....mert kiverik!

Nos, mivel pacifista vagyok s igy minden eröszakot elitélek, igy ilyen gondom nem lesz. Az viszont tény, hogy nem ajánlatos diót törni vele, vagy sört nyitni, de hát ezt a sajátommal sem tettem....pedig az ingyenes volt.
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31883 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

en is 10 evre gondoltam:D es garanciat is adnak ra? Mert cumi lenne ha mondjuk tönkremegy s ott alsz foghijasan:D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31889 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

Tony írta: en is 10 evre gondoltam, es garanciat is adnak ra?
Mert cumi lenne ha mondjuk tönkremegy s ott alsz foghijasan

2 év a garancia* és számlás munka volt ez is, így mindenről van pontos leírásom és papirom. Mint már többször leírtam, mi mindig ragaszkodunk a számlás munkákhoz, bármi is legyen az. Minden évben 1x, 2x elmegyek megnézetni. Mivel tavaj csinálták így most lesz az első kontroll.
Cumi** nincs mert foghijas sem lehetek, mert a fogsorok egy darabból vannak 4 - 4 csappal. Nem hullhat ki egy a sorból.... Karácsonykor volt egy kis pótlás mert lepattant 3 milliméter elől az egyik fogból. Rázárt az alsó, de senki nem vette észre, csak amikor már hiányzott. Természetesen ingyen meg volt, s most kapaszkodj meg, Szenteste csinálta a dok a lenyomatot és Karácsony délelőtt ragasztotta be. (Nem volt máskor időnk!)

* Ha rendszeresen ellenőrizetetd, akkor ez mindig hosszabodik! A honlapjukon is rajta van ez.

** Miért cumi a foghiány? Kinek cumi?
(Akinek nem tetszik ne nézze.)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31894 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

marmint a koronat / hidat kellene 10 evente cserelni, nem? vagy magat az implantatumot is??? :S
Az erdekelne meg, hogy ezt csak az adobol levonni lehet, vagy van lehetoseg a Krankenkasseval is fizettetni egy reszet, amennyit ha itt csinalom fizetnenek belole?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31897 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Fogászati kezelés külföldön

Karacsonykor? az nem semmi. Jo tudni ilyen infokat. De remelem mire oda kerülök kkor mar lesz valami kezeles amivel uj fogakat növeszthetek.:D
Ha csak kinem verik idö elöt...;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!